slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Rezydencja do sprzedaży Piotrków Trybunalski (okolice)

Rezydencja do sprzedaży Piotrków Trybunalski (okolice)

  • Post category:Rezydencje

Luksusowa rezydencja na sprzedaż w okolicy Piotrkowa Trybunalskiego (łódzkie). Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży zachwyca okazyjną ceną za metr kwadratowy (4 344 zł/m2) i dedykowana jest najbardziej wymagającym osobom nie tolerującym żadnych kompromisów, jeśli chodzi o jakość. Dużą zaletą luksusowej rezydencji na sprzedaż jest zadbana i zagospodarowana działka o pow. 2 375 m2, a także ciekawa cena 795 000 zł. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży w zabudowie wolno stojącej oddana do użytku w 2000 roku. Powierzchnia oferowanej na sprzedaż luksusowa rezydencja to 183 m2. Rynek wtórny. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży składa się z 1 komfortowej kondygnacji, na której zaaranżowano 4 pokoje. Luksusowa rezydencja na sprzedaż gwarantuje nowym domownikom niespotykany poczucie komfortu i bezpieczeństwa. Sprzyjają temu użyte materiały najlepszego sortu.

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży wraz z przepięknie wyposażoną i umeblowaną kuchnią, szafami w zabudowie i częścią mebli. Właścicieli aut z pewnością zainteresuje 2-stanowiskowy garaż w bryle budynku. Cena luksusowej rezydencji na sprzedaż pozostaje wciąż do uzgodnienia. Wnętrze ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży tworzą następujące pomieszczenia i pokoje:
NIŻSZY POZIOM: 3 sypialnie + pralnia + 2 łazienki z wc + kotłownia + kuchnia + korytarz + pokój dzienny + jadalnia + garaż
WYŻSZY POZIOM: “open space” do zaadaptowania na dodatkowe pokoje/sypialnie/łazienkę.

Luksusowa rezydencja na sprzedaż olśniewa również pieczołowicie utrzymaną działką. Prezentacja ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży wyłącznie po wcześniejszym umówieniu. U nas pełna obsługa i bezpieczeństwo. Tylko oferty aktualne. Zapraszamy. Kompleksowa i bezpłatna pomoc w wyborze kredytu hipotecznego na zakup tej luksusowej rezydencji. U nas na miejscu bezpłatnie sprawdzisz ofertę ponad 20 banków.

Informacje dotyczące ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowej rezydencji na sprzedaż oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie i przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (084-3856)

Kontakt:
e-mail: piotrkowtryb@wgn.pl