slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Rezydencja na sprzedaż Kaszuby

Rezydencja na sprzedaż Kaszuby

  • Post category:Rezydencje

Luksusowa rezydencja na sprzedaż na Kaszubach (pomorskie). Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży wyróżnia się na tle konkurencyjnych ofert swoją atrakcyjną ceną 1 380 000 zł oraz najwyższym stopniem bezpieczeństwa. Luksusowa rezydencja na sprzedaż gwarantuje również przyszłym właścicielom niecodziennie spotykany poziom komfortu i prestiżu. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży o 138,45 m2 powierzchni posadowiona na działce 996 m2. Warto zaznaczyć, że oferowana na sprzedaż luksusowa rezydencja adresowana jest do najbardziej wymagających klientów. Zabudowa wolno stojąca. Wnętrze ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży tworzy pięć pokoi wykończonych materiałami najlepszej jakości. Rok budowy – 2017. Na koniec warto dodać, że luksusowa rezydencja na sprzedaż zachwyca także atrakcyjną ceną za metr kwadratowy wynoszącą 9 967 zł/m2, liczbą dwóch kondygnacji, a także pochodzeniem z rynku wtórnego.

Luksusowa rezydencja na sprzedaż wyróżnia się swoją malowniczą lokalizacją wśród pięknych lasów, w sercu Kaszub. Na wyciągnięcie ręki mamy plażę z wypożyczalniami sprzętu wodnego, ośrodki wypoczynkowe i punkty handlowo-usługowe. Nad jezioro można dojść w 5 minut. Warto dodać, że luksusowa rezydencja na sprzedaż posiada własna, prywatną saunę.

Luksusowa rezydencja na sprzedaż dedykowana jest majętnym osobom, które szukają nie tylko najwyższego komfortu i prestiżu, ale też bliskiego kontaktu z przyrody, ciszy i spokoju. Luksusowa rezydencja na sprzedaż zachwyca także swoją przepięknie zadbaną i zaaranżowaną działką, gdzie mieści się wiele elementów małej architektury, jak np. grill z cegły, metalowe pomieszczenie gospodarcze itp. To również doskonałe miejsce do relaksu i wypoczynku w cieniu owocowych drzew.

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży olśniewa swoim zadbanym, komfortowym i eleganckim wnętrzem, na które składają się:
POZIOM ZERO: pomieszczenie z piecem olejowym + sauna + wc + garaż + kuchnia + taras + pokój
POZIOM JEDEN: 3 pokoje + garderoba łazienka z wc.
Osoby zmotoryzowane docenią na pewno garaż w bryle budynku.
Zapraszamy na prezentację tej luksusowej rezydencji na sprzedaż. W razie wszelkich pytań dotyczących oferowanej do sprzedaży ekskluzywnej rezydencji lub kredytu na jej zakup, bardzo proszę o kontakt mailowy. Zapewniamy obsługę notarialną wraz z weryfikacją prawną jej stanu.

Informacje dotyczące luksusowej rezydencji na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie i przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (008-873)

Kontakt:
e-mail: m.pisarska@wgn.pl