slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Rezydencja do sprzedaży Poznań (okolice)

Rezydencja do sprzedaży Poznań (okolice)

  • Post category:Rezydencje

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży w okolicach Poznania (wielkopolskie). Luksusowa rezydencja na sprzedaż poszczycić się może wolno stojącą zabudową i wykończeniem z materiałów najwyższej jakości. Wnętrze ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży zaaranżowano na dwóch kondygnacjach. Luksusowa rezydencja na sprzedaż z rynku wtórnego. Wygodny metraż 305 m2 w połączeniu z zapewnieniem przyszłym właścicielom najwyższego komfortu i bezpieczeństwa to kombinacja, która spodoba się wielu klientom. Podobnie jak adekwatna do zastanego luksusu cena 799 tys. zł (2 620 zł/m2). Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży posadowiona jest na starannie wypielęgnowanej działce o pow. 1 970 m2. Luksusowa rezydencja na sprzedaż o funkcjonalnym układzie ośmiu pokoi.

Luksusowa rezydencja na sprzedaż imponuje w pierwszej kolejności swoim słonecznym tarasem oraz prywatnym basenem. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży jest częścią elitarnego kompleksu zabudowań wraz z dodatkowym budynkiem gospodarczym, dzięki czemu znakomicie nadaje się pod cele komercyjne. Luksusowa rezydencja na sprzedaż olśniewa również eleganckim, komfortowym i wysmakowanym wnętrzem, gdzie znajdziemy:
na NIŻSZYM POZIOMIE: 2 salony + sypialnię + hol + 2 łazienki + 2 kuchnie + wiatrołap + wc;
na ŚRODKOWYM POZIOMIE: 4 pokoje + salon + łazienkę;
na WYŻSZYM POZIOMIE: poddasze użytkowe.

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży gwarantuje przyszłym właścicielom życie na europejskim poziomie w otoczeniu niebywałego luksusu, wygód oraz komfortu. W jej wnętrzu rozprowadzone jest np. ogrzewanie podłogowe. Luksusowa rezydencja na sprzedaż wyposażona została w wiele nowoczesnych rozwiązań typu „smart house”, jak np. zdalne sterowanie światłem, monitoring. Zmotoryzowanych ucieszy na pewno czterostanowiskowy garaż.

Luksusowa rezydencja na sprzedaż adresowana do majętnych klientów, a także wielopokoleniowych rodzin. Luksusowa rezydencja na sprzedaż poszczycić się może również rewelacyjną lokalizacją wśród bogatej infrastruktury handlowo-usługowej. Rodziny z małymi dziećmi docenią na pewno przedszkole. Pomagamy bezpłatnie w uzyskaniu kredytu hipotecznego na zakup ekskluzywnej rezydencji. Przy transakcji zakupu luksusowej rezydencji zapewniamy obsługę notarialną.

Informacje dotyczące ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowej rezydencji na sprzedaż oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie i przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (152-3592)

Kontakt:
e-mail: n.ratajczak@wgn.pl