slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Rezydencja do wynajęcia Piotrków Trybunalski

Rezydencja do wynajęcia Piotrków Trybunalski

  • Post category:Rezydencje

Luksusowa rezydencja do wynajmu w Piotrkowie Trybunalskim (łódzkie (łódzkie). Ekskluzywna rezydencja na wynajem dedykowana jest najbardziej wymagającym osobom nie tolerującym żadnych kompromisów, jeśli chodzi o jakość. Dużą zaletą luksusowej rezydencji do wynajęcia jest zadbana i zagospodarowana działka o pow. 202 m2, a także ciekawa cena 4,5 tys. zł. Ekskluzywna rezydencja do wynajmu oddana do użytku w 1998 roku. Powierzchnia oferowanej na wynajem rezydencji to 220 m2. Rynek wtórny. Ekskluzywna rezydencja do wynajęcia składa się z trzech kondygnacji, na których zaaranżowano cztery pokoje. Luksusowa rezydencja na sprzedaż gwarantuje nowym domownikom niespotykany poczucie komfortu i bezpieczeństwa. Sprzyjają temu użyte materiały najlepszego sortu.

Ekskluzywna rezydencja do wynajmu oczarowuje w pierwszej kolejności przepięknie utrzymanym ogrodem oraz zmodernizowanym i odremontowanym wnętrzem projektu uznanego architekta. Do długiej listy zalet tej luksusowej rezydencji na wynajem zaliczyć należy również fantastyczną lokalizację w bezpiecznej, cichej i spokojnej okolicy. Ekskluzywna rezydencja do wynajmu wyłącznie za pośrednictwem agentów WGN.

Luksusowa rezydencja na wynajem wyróżnia się nowoczesnym designem, jasnym i słonecznym salonem, a także niecodziennie spotykanymi, szklanymi drzwiami. Rozkład pokoi oraz pomieszczeń w ekskluzywnej rezydencji na wynajem:
POZIOM -1: jednostanowiskowy garaż + pralnia + pokój rekreacyjny + pomieszczenie gospodarcze;
POZIOM 0: kuchnia + salon + pralnia + pokój rekreacyjny + pomieszczenie gospodarcze + taras + wiatrołap/przedpokój + jadalnia;
POZIOM 1: sypialnia + łazienka z jacuzzi;
POZIOM 2: pokój dla dzieci + wc.

Luksusowa rezydencja do wynajęcia gwarantuje przyszłym najemcom życie na imponującym poziomie wśród wielu wygód, udogodnień, komfortu (klimatyzacja) i w poczucie bezpieczeństwa (instalacja alarmowa z ochroną). Cena ekskluzywnej rezydencji do wynajmu pozostaje do negocjacji.

Prezentacja luksusowej rezydencji na wynajem tylko po wcześniejszym umówieniu z agentem WGN. Masz pytania? WGN zapewnia rynkowe ceny, bezpieczeństwo transakcji oraz pomoc notariusza. Wyróżniamy się pełnym zaangażowaniem, ekspercką wiedzą i najwyższym poziomem usług opartych na ponad 30-letnim doświadczeniu. Stosujemy Kodeks Etyki Zawodowej Polskiej Federacji Rynku Nieruchomości.

Informacje dotyczące ekskluzywnej rezydencji do wynajmu zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowej rezydencji na wynajem i wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie, a także przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (084-5766)

Kontakt:
e-mail: bartosz.glaza@wgnpiotrkow.pl