slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Rezydencja do sprzedaży Poznań (okolice)

Rezydencja do sprzedaży Poznań (okolice)

  • Post category:Rezydencje

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży w okolicach Poznania (wielkopolskie). Luksusowa rezydencja na sprzedaż olśniewa swoją komfortową powierzchnią liczącą 142 m2, a także ciekawą ceną 940 tys. zł. Już na początku warto odnotować, że ekskluzywna rezydencja do sprzedaży perfekcyjnie nadaje się pod najbardziej wymagających klientów, nierzadko VIP-ów, którzy docenią najwyższej jakości materiały wykończeniowe oraz niecodziennie spotykany poziom komfortu i bezpieczeństwa. Luksusowa rezydencja na sprzedaż rozplanowana na trzech kondygnacjach. Rynek wtórny. Wnętrze oferowanej na sprzedaż luksusowej rezydencji o przemyślanym układzie pięciu pokoi. Mocnym atutem ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży jest na pewno jej pieczołowicie wypielęgnowana działka 509 m2 oraz cena w przeliczeniu na metr kwadratowy wynosząca 6 620 zł/m2.

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży oczarowuje swoim komfortowym wnętrzem z następującym rozkładem:
KONDYGNACJA 1: 3 pokoje + łazienka + korytarz;
KONDYGNACJA 0: łazienka + kuchnia + korytarz + skrytka + pokój dzienny;
KONDYGNACJA -1: pomieszczenie gospodarcze + kuchnia + wc + pokój + korytarz.

Luksusowa rezydencja na sprzedaż wyróżnia się przepięknym ogrodem, gdzie znajdziemy drewnianą wiatę grillową oraz dwustanowiskową wiatę pełniącą funkcję garażu. Wielbiciele gadżetów XXI wieku docenią światłowód, monitoring z pięcioma kamerami, instalację alarmową oraz wentylację grawitacyjną. Luksusowa rezydencja na sprzedaż oferuje swoim mieszkańcom najwyższy stopień bezpieczeństwa i komfortu. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży wyróżnia się prostą bryłą architektoniczną. Luksusowa rezydencja na sprzedaż wyłącznie za pośrednictwem agentów WGN.

Luksusowa rezydencja na sprzedaż znajduje się w otoczeniu prestiżowej zabudowy jednorodzinnej. Blisko stąd do lasu. Nieopodal obiekty handlowe, usługowe, kościół, szkoła, przedszkole. Serdecznie zapraszamy na prezentację tej ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży. Przy transakcji zakupu luksusowej rezydencji zapewniam obsługę notarialną wraz z weryfikacją prawną stany nieruchomości oraz dzięki współpracy z 22 bankami pomagamy w negocjowaniu jak najniższej raty oraz uzyskaniu bankowego kredytu na zakup, budowę oraz remont.

Informacje dotyczące luksusowej rezydencji na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (203-616)

Kontakt:
e-mail: e.swiderska@wgn.pl