slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Rezydencja na sprzedaż Wrocław (okolice)

Rezydencja na sprzedaż Wrocław (okolice)

  • Post category:Rezydencje

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży w okolicach Wrocławia (dolnośląskie). Luksusowa rezydencja na sprzedaż położona na wypielęgnowanej działce o pow. 612 m2 w atrakcyjnej rynkowo cenie 3 624 zł/m2. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży zapewnia nowym domownikom ogromne poczucie bezpieczeństwa i komfortu. Do dyspozycji przyszłych właścicieli jest 215,23 metra kwadratowego luksusowej powierzchni, sześć pokoi na dwóch kondygnacjach. Wybudowana w wolno stojącej zabudowie luksusowa rezydencja na sprzedaż pochodzi z 1985 roku. Rynek wtórny. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży dedykowana jest osobom o najbardziej wyrafinowanym guście, którzy oczekują najwyższego poziomu życia i wygody, dlatego wszystkie wnętrza wykończone zostały materiałami najlepszego sortu. Cena luksusowej rezydencji na sprzedaż to 780 tys. zł.

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży wyróżnia się doskonałą lokalizacją na prestiżowym, zamkniętym terenie blisko rzeki i przepięknych terenów spacerowych. Nieopodal znajdziemy liczne apteki, sklepy, dyskonty, markety, drogerie etc. Luksusowa rezydencja na sprzedaż zachwyca swoim funkcjonalnie zaaranżowanym wnętrzem o następującym układzie:
KONDYGNACJA 1 / CZĘŚĆ MIESZKALNA: kuchnia + balkon + 2 sypialnie + łazienka + garderoba + pokój dzienny;
KONDYGNACJA 0 / CZĘŚĆ GOSPODARCZA: kotłownia + pralnia + garaż;
KONDYGNACJA 0 / CZĘŚĆ MIESZKALNA: kuchnia + 2 pokoje + wiatrołap + pokój dzienny + wc + hall.

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży doskonale nadaje się dla majętnych osób, które chcą mieszkać na imponującym poziomie w komforcie (klimatyzacja) i w poczuciu bezpieczeństwa. To również propozycja dla wszystkich tych, którzy szukają azylu w spokojnym zakątku dynamicznie rozwijającego się miasta. Luksusowa rezydencja na sprzedaż wraz z garażem w bryle budynku. Do długiej listy zalet tej ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży należy dodać fantastycznie zaaranżowaną działkę z przepięknymi magnoliami i kwitnącym bananowcem.

Luksusowa rezydencja na sprzedaż olśniewa także lokalizacją niemal w sercu uroczej miejscowości. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży tylko za pośrednictwem brokerów WGN. Zapraszamy na prezentację tej luksusowej rezydencji na sprzedaż. Przy konieczności finansowania zakupu luksusowej rezydencji kredytem, zapewniamy profesjonalną, bezpłatną pomoc doświadczonych doradców współpracujących z wszystkimi dużymi i bezpiecznymi bankami w Polsce. Prezentowana oferta ma charakter informacyjny, nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Art. 66 par. 1 Kodeksu Cywilnego.

Informacje dotyczące ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowej rezydencji na sprzedaż oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (155-942)

Kontakt:
e-mail: k.domanska@wgn.pl