slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Rezydencja do sprzedaży Rzeszów (okolice)

Rezydencja do sprzedaży Rzeszów (okolice)

  • Post category:Rezydencje

Luksusowa rezydencja na sprzedaż w okolicach Rzeszowa (podkarpackie). Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży wyróżnia się na tle konkurencyjnych ofert swoją atrakcyjną ceną 1,39 mln zł oraz najwyższym stopniem bezpieczeństwa. Luksusowa rezydencja na sprzedaż gwarantuje również przyszłym właścicielom niecodziennie spotykany poziom komfortu i prestiżu. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży o 300 m2 powierzchni posadowiona na działce 1 000 m2. Warto zaznaczyć, że oferowana na sprzedaż luksusowa rezydencja adresowana jest do najbardziej wymagających klientów. Zabudowa wolno stojąca. Wnętrze ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży tworzy sześć pokoi wykończonych materiałami najlepszej jakości. Rok budowy – 2010. Na koniec warto dodać, że luksusowa rezydencja na sprzedaż zachwyca także atrakcyjną ceną za metr kwadratowy wynoszącą 4 633 zł/m2, dwóch kondygnacji, a także pochodzeniem z rynku wtórnego.

Luksusowa rezydencja na sprzedaż godna polecenia. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży zapewnia przyszłym właścicielom nie tylko najwyższy poziom bezpieczeństwa (antywłamaniowe drzwi), ale również wygody i komfortu (ogrzewanie podłogowe, lustra w błyszczących ramach, kryształowy żyrandol). Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży gwarantuje też ogromne poczucie prywatności (wysokie tuje, metalowa brama).

Luksusowa rezydencja na sprzedaż wyróżnia się fantastycznie wypielęgnowanym ogrodem ze słonecznym tarasem oraz oczkiem wodnym. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży oczarowuje zadbanym, eleganckim i wykończonym z wyczuciem gustu wnętrzem, gdzie znajdziemy:
KONDYGNACJĘ 0: garaż + kotłownia + pomieszczenie gospodarcze + wc + biuro + kuchnia + taras + jadalnia + pokój dzienny + wiatrołap;
KONDYGNACJĘ 1: pralnia + 2 łazienki + 3 pokoje + balkon + 5 garderob + sypialnia.

Luksusowa rezydencja na sprzedaż stanowi także atrakcyjną alternatywę dla zakupu ekskluzywnego apartamentu. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży olśniewa swoją lokalizacją z szybkim dojazdem do centrum dużego miasta. Okolica uchodzi za wyjątkowo atrakcyjną i zapewnia kontakt z naturą. W pobliżu mamy bogatą infrastrukturę (sklepy, galeria handlowa, punkty usługowe). Miłośnicy spacerów po lesie oraz grzybiarze ucieszą się z rozległych terenów leśnych.

Luksusowa rezydencja na sprzedaż imponuje także swoim pieczołowicie wypielęgnowanym ogrodem porośniętym kwiatami oraz krzewami. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży objęta znanym i cenionym programem „0% prowizji od kupującego”. Kupujący nie płaci wtedy prowizji dla biura, a opłata ta jest przerzucona na stronę sprzedającą. Na koniec warto dodać, że oferowana na sprzedaż luksusowa rezydencja zaprojektowana została w stylu „glamour” i posiada znaczny potencjał. Zapraszamy na prezentację tej ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży. Niniejsze ogłoszenie nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego i innych właściwych przepisów prawnych, a dane w niej zawarte mają jedynie charakter informacyjny.

Informacje dotyczące ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowej rezydencji na sprzedaż, a także wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie i przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (060-43)

Kontakt:
e-mail: mielec@wgn.pl