slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Rezydencja na sprzedaż Katowice (okolice)

Rezydencja na sprzedaż Katowice (okolice)

  • Post category:Rezydencje

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży w okolicach Katowic (śląskie). Luksusowa rezydencja na sprzedaż położona na wypielęgnowanej działce o pow. 625 m2 w atrakcyjnej rynkowo cenie 6 357 zł/m2. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży zapewnia nowym domownikom ogromne poczucie bezpieczeństwa i komfortu. Do dyspozycji przyszłych właścicieli jest 188,45 metra kwadratowego luksusowej powierzchni, pięć pokoi na dwóch kondygnacjach. Wybudowana w wolno stojącej zabudowie luksusowa rezydencja na sprzedaż pochodzi z 2011 roku. Rynek wtórny. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży dedykowana jest osobom o najbardziej wyrafinowanym guście, którzy oczekują najwyższego poziomu życia i wygody, dlatego wszystkie wnętrza wykończone zostały materiałami najlepszego sortu. Cena luksusowej rezydencji na sprzedaż to 1,198 mln zł.

Luksusowa rezydencja na sprzedaż z możliwością zostawienia wyposażenia (do uzgodnienia z właścicielem). Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży naszpikowana nowoczesnymi technologiami, jak na przykład ogrzewanie podłogowe, przeciwprzepięciowe zabezpieczenia, Internet, antywłamaniowe rolety, ogrzewanie ścienne itp. Luksusowa rezydencja na sprzedaż poszczycić się może rewelacyjną lokalizacją w znakomitej okolicy, wśród licznych bankomatów, szpitala, przychodni lekarskich, aptek, boisk sportowych, placów zabaw, przedszkoli, żłobków, dyskontów słynnych sieci, sklepów itp. Amatorzy ruchu na świeżym powietrzu docenią pobliskie lasy oraz tereny zielone.

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży imponuje dużym potencjałem. To rewelacyjna propozycja dla majętnych osób, które chcą mieszkać i pracować pod jednym dachem (gabinet kosmetyczny). Rodziny posiadające samochód ucieszy na pewno 1-stanowiskowy garaż w bryle budynku oraz dwa miejsca na podjeździe przed budynkiem. Luksusowa rezydencja na sprzedaż oczarowuje ponadto przestronnym tarasem, fantastycznym ogrodem oraz komfortowym wnętrzem. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży tylko za pośrednictwem brokerów WGN.

Współpracując z WGN Sosnowiec – biurem nieruchomości działającym terenie Śląska i Zagłębia – otrzymujesz pełną obsługę, a dodatkowo nie podpisujesz żadnych umów. Kupując te nieruchomość z naszą pomocą, nie zapłacisz żadnej prowizji. Oferujemy pomoc w finansowaniu zakupu. Kupimy twoją dotychczasową nieruchomość za gotówkę (możliwa zamiana) lub pomożemy w uzyskaniu korzystnego kredytu (na zakup i/lub remont). W naszą pracę wkładamy całe serce, dlatego jesteśmy laureatami prestiżowych nagród i rankingów: „Top Marka Laur Klienta 2022”, „Lider Otodom 2021 dla woj. śląskiego”, „Numer 1 na rynku katowickim” wg „MoneyPL”, „Orzeł Broker WGN 2020”, „Orzeł Broker WGN 2021” dla najlepszych biur WGN w Polsce.

WGN gwarantuje rynkowe ceny, bezpieczeństwo atrakcyjnej transakcji, a także pomoc notariusza. Wyróżniamy się pełnym zaangażowaniem, ekspercką wiedzą i najwyższym poziomem usług opartych na ponad 30-letnim doświadczeniu. Stosujemy System Jakości ZJ WGN i Kodeks Etyki Zawodowej Polskiej Federacji Rynku Nieruchomości.

Informacje dotyczące ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowej rezydencji na sprzedaż, a także wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie i przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (143-3553)

Kontakt:
e-mail: r.kampczyk@wgn.pl