slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Rezydencja do sprzedaży Słupsk (okolice)

Rezydencja do sprzedaży Słupsk (okolice)

  • Post category:Rezydencje

Luksusowa rezydencja na sprzedaż w okolicach Słupska (pomorskie). Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży pochodzi z rynku wtórnego i została oddana do użytku w 2000 roku. Wnętrze luksusowej rezydencji na sprzedaż składa się z ośmiu pokoi w dobrze skalkulowanej cenie za metr kwadratowy wynoszącej 3 921 zł/m2. Warto w tym momencie dodać, że wszystkie pomieszczenia i pokoje rozmieszczone na trzech kondygnacjach ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży wykończono materiałami najlepszej klasy. Ma to przełożenie na adekwatną do zastanego luksusu cenę 890 tys. zł, a ta z kolei idzie w parze z gwarancją najwyższego komfortu i bezpieczeństwa. Luksusowa rezydencja na sprzedaż w zabudowie wolno stojącej o powierzchni 227 m2. Wszystkie atuty oferowanej do sprzedaży ekskluzywnej rezydencji sprawiają, że jest to doskonała propozycja dla zamożnych klientów, którzy oczekują najwyższego standardu życia. Działka – 784 m2.

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży dedykowana wymagającym klientom, którzy oczekują najwyższego komfortu, luksusu, prestiżu oraz elegancji. Luksusowa rezydencja na sprzedaż gwarantuje przyszłym domownikom wysoki stopień bezpieczeństwa (antywłamaniowe rolety) oraz komfortu (ogrzewanie podłogowe). Luksusowa rezydencja na sprzedaż zachwycić również może swoją starannie wypielęgnowaną działką z licznymi nasadzeniami.

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży składa się z następujących pomieszczeń i pokoi:
KONDYGNACJA MINUS JEDEN: kotłownia + garaż;
KONDYGNACJA ZERO: kuchnia (do ewentualnej organizacji 3 kawalerki) + wc + zimowy pokój rekreacyjny + apartamenty typu „studio”;
KONDYGNACJA JEDEN: klatka schodowa + balkon + sypialnia + 2 łazienki z wc + pomieszczenie gospodarcze + kuchnia + pokój kominkowy + pokój dzienny + hol + wiatrołap;
KONDYGNACJA DWA: taras + apartament typu „studio” z osobnym wejściem + kuchnia + łazienka z wc + 2 sypialnie + przedpokój + salon.

Luksusowa rezydencja na sprzedaż zakwalifikowała się do programu „0% prowizji od kupującego”, co oznacza, że opłata za pośrednictwo dla biura nieruchomości przerzucona jest na sprzedającego. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży z prywatnym basenem. Na koniec warto dodać, że luksusowa rezydencja na sprzedaż olśniewa dużym potencjałem (2 niezależne, luksusowe apartamenty typu „studio” o pow. 227 mkw.). W razie wszelkich pytań (luksusowa rezydencja na sprzedaż, kredyt na jej zakup) skontaktuj się z nami drogą mejlową i umów się na prezentację.

WGN gwarantuje rynkowe ceny, bezpieczeństwo atrakcyjnej transakcji, a także pomoc notarialną. Wyróżniamy się pełnym zaangażowaniem, ekspercką wiedzą i najwyższym poziomem usług opartych na ponad 30 letnim doświadczeniu. Stosujemy system jakości ZJ WGN i Kodeks Etyki Zawodowej Polskiej Federacji Rynku Nieruchomości. Przy transakcji zakupu zapewniamy obsługę notarialną, a także dzięki współpracy z 22 bankami, pomagamy w negocjowaniu jak najniższej raty i uzyskaniu bankowego kredytu na nieruchomości.

Informacje dotyczące luksusowej rezydencji na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży i wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie, a także przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (030-19697)

Kontakt:
e-mail: jadwiga.kubicz@wgn.pl