slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Rezydencja do sprzedaży Kalisz (okolice)

Rezydencja do sprzedaży Kalisz (okolice)

  • Post category:Rezydencje

Luksusowa rezydencja na sprzedaż w okolicach Kalisza (wielkopolskie). Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży pochodzi z rynku wtórnego i została oddana do użytku w 1995 roku. Wnętrze luksusowej rezydencji na sprzedaż składa się z 5 pokoi w dobrze skalkulowanej cenie za metr kwadratowy wynoszącej 6 000 zł/m2. Warto w tym momencie dodać, że wszystkie pomieszczenia i pokoje rozmieszczone na jednej, komfortowej kondygnacji ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży wykończono materiałami najlepszej klasy. Ma to przełożenie na adekwatną do zastanego luksusu cenę 900 000 zł, a ta z kolei idzie w parze z gwarancją najwyższego komfortu i bezpieczeństwa. Luksusowa rezydencja na sprzedaż w zabudowie wolno stojącej o powierzchni 150 m2. Wszystkie atuty oferowanej do sprzedaży ekskluzywnej rezydencji sprawiają, że jest to doskonała propozycja dla zamożnych klientów, którzy oczekują najwyższego standardu życia. Działka – 2 990 m2.

Luksusowa rezydencja na sprzedaż imponuje już w pierwszej kolejności ogromnym potencjałem oraz cichą i spokojną lokalizacją w otoczeniu prestiżowej zabudowy jednorodzinnej (II linia zabudowy, z dala od zgiełku). Nieopodal znajduje się restauracja, sklepy, markety, dyskonty znanych marek, kościół etc. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży olśniewa przepięknym tarasem. Warto podkreślić, że luksusowa rezydencja na sprzedaż jest częściowo podpiwniczona (suszarnia + pralnia + kotłownia). Wnętrze oferowanej na sprzedaż luksusowej rezydencji tworzą:
– korytarz
– hol
– salon
– taras
– sypialnia
– łazienka z wc
– kuchnia
– korytarz
– 3 pokoje
– łazienka z wc.

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży poszczycić się może również przepiękną działką z wieloma nasadzeniami krzewów oraz kilkunastoletnimi świerkami. Serdecznie zapraszamy na prezentację tej luksusowej rezydencji na sprzedaż. Informacje dotyczące ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowej rezydencji na sprzedaż oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (189-1222)

Kontakt:
e-mail: a.hoderna@wgn.pl