slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Rezydencja do sprzedaży Wrocław (okolice)

Rezydencja do sprzedaży Wrocław (okolice)

  • Post category:Rezydencje

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży w okolicach Wrocławia (dolnośląskie). Luksusowa rezydencja na sprzedaż poszczycić się może wolno stojącą zabudową i wykończeniem z materiałów najwyższej jakości. Wnętrze ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży zaaranżowano na dwóch kondygnacjach. Luksusowa rezydencja na sprzedaż z rynku wtórnego. Wygodny metraż 171,15 m2 w połączeniu z zapewnieniem przyszłym właścicielom najwyższego komfortu i bezpieczeństwa to kombinacja, która spodoba się wielu klientom. Podobnie jak adekwatna do zastanego luksusu cena 1,3 mln zł (7 596 zł/m2). Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży posadowiona jest na starannie wypielęgnowanej działce. Luksusowa rezydencja na sprzedaż oddana do użytku w 2019 roku z funkcjonalnym układem pięciu pokoi.

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży zaprojektowana i zaaranżowana przez profesjonalnego architekta w sposób wygodny i przemyślany, a jednocześnie ciekawy i kameralny. Wnętrze oferowanej na sprzedaż luksusowej rezydencji tworzą:
NIŻSZA KONDYGNACJA / CZĘŚĆ DZIENNA: kuchnia + pokój + spiżarnia + hol + garaż + pokój dzienny + jadalnia + łazienka + wiatrołap + pomieszczenie gospodarcze;
WYŻSZA KONDYGNACJA / CZĘŚĆ NOCNA: 2 sypialnie + garderoba + pokój + korytarz + łazienka.

Ekskluzywna rezydencja gwarantuje nowym właścicielom życie na światowym poziomie wśród licznych udogodnień (odgrzewanie podłogowe). Luksusowa rezydencja na sprzedaż olśniewa urzekającą lokalizacją w urokliwym miejscu. Okolica uchodzi za niezwykle spokojną i cichą. Dogodny dojazd do centrum. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży wyłącznie za pośrednictwem agentów WGN. Polecam i zapraszamy na prezentację tej luksusowej rezydencji na sprzedaż. Gwarantujemy pomoc w doborze, a także uzyskaniu najkorzystniejszego kredytu hipotecznego na zakup lub remont tej ekskluzywnej rezydencji.

WGN gwarantuje rynkowe ceny, bezpieczeństwo transakcji bezpieczeństwo, a także pomoc notariusza. Wyróżniamy się pełnym zaangażowaniem, ekspercką wiedzą i najwyższym poziomem usług, opartych na ponad 30-letnim doświadczeniu Rynku. Stosujemy System Jakości ZJ WGN i zasady Kodeksu Etyki Zawodowej.

Informacje dotyczące luksusowej rezydencji na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży, a także wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie i przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (014-16316)

Kontakt:
e-mail: k.pawlowska@wgn.pl