slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Rezydencja do sprzedaży Szczecin

Rezydencja do sprzedaży Szczecin

  • Post category:Rezydencje

Luksusowa rezydencja na sprzedaż w Szczecinie (zachodniopomorskie Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży wyróżnia się na tle konkurencyjnych ofert swoją atrakcyjną ceną 594 tys. zł oraz najwyższym stopniem bezpieczeństwa. Luksusowa rezydencja na sprzedaż gwarantuje również przyszłym właścicielom niecodziennie spotykany poziom komfortu i prestiżu. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży o 87,84 m2 powierzchni posadowiona na działce 50 m2. Warto zaznaczyć, że oferowana na sprzedaż luksusowa rezydencja adresowana jest do najbardziej wymagających klientów. Wnętrze ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży tworzą cztery pokoje wykończone materiałami najlepszej jakości. Rok budowy – 2021. Standard deweloperski. Na koniec warto dodać, że luksusowa rezydencja na sprzedaż zachwyca także atrakcyjną ceną za metr kwadratowy wynoszącą 6 762 zł/m2, liczbą trzech kondygnacji, a także pochodzeniem z rynku pierwotnego.

Luksusowa rezydencja na sprzedaż zachwyca w pierwszej kolejności swoim przepięknym, ogromnym tarasem oraz cudowną lokalizacją w cichej i spokojnej okolicy. Nie oznacza to jednak rezygnacji z niezbędnej do codziennego życia infrastruktury, gdyż ekskluzywna rezydencja do sprzedaży znajduje się w otoczeniu licznych sklepów, szkół i znanej i lubianej galerii handlowej.

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży łącznie z dwoma miejscami parkingowymi (dodatkowo płatne). Wnętrze oferowanej na sprzedaż luksusowej rezydencji tworzą: aneks kuchenny + poddasze użytkowe do własnej aranżacji + 2 łazienki + 3 pokoje + wc + pokój dzienny. Jeśli masz pytania dotyczące tej luksusowej rezydencji na sprzedaż, skontaktuj się z nami drogą mejlową. Zapraszamy do współpracy inne biura nieruchomości.

Informacje dotyczące ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowej rezydencji na sprzedaż, a także wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie i przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (168-1151)

Kontakt:
e-mail: m.zawadzki@wgn.pl