widok od strony tarasu na luksusową rezydencję na sprzedaż Hiszpania (Costa Del Sol, Malaga)

Rezydencja do sprzedaży Hiszpania (Costa Del Sol, Malaga)

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży w Costa Del Sol, Malaga (Hiszpania). Luksusowa rezydencja na sprzedaż poszczycić się może wolno stojącą zabudową i wykończeniem z materiałów najwyższej jakości. Wnętrze ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży zaaranżowano na dwóch kondygnacjach. Luksusowa rezydencja na sprzedaż z rynku wtórnego. Wygodny metraż 480 m2 w połączeniu z zapewnieniem przyszłym właścicielom najwyższego komfortu i bezpieczeństwa to kombinacja, która spodoba się wielu klientom. Podobnie jak adekwatna do zastanego luksusu cena 7,525 mln zł (15 677 zł/m2). Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży posadowiona jest na starannie wypielęgnowanej działce o pow. 1 200 m2. Luksusowa rezydencja na sprzedaż z funkcjonalnym układem sześciu pokoi.

Luksusowa rezydencja na sprzedaż gwarantuje swoim domownikom ogromne poczucie bezpieczeństwa i komfortu. Mamy tu prywatny basen, rozprowadzoną klimatyzację, przepiękny ogród oraz wydzielone miejsce na grill z przyjaciółmi. Rozkład pokoi i pomieszczeń w luksusowej rezydencji na sprzedaż: hol + dyskoteka + jadalnia/pokój dzienny + tarasy + 5 sypialni + 4 łazienki + kuchnia + bar + wc dla gości. Długa listę zalet luksusowej rezydencji na sprzedaż zamyka nobilitująca lokalizacji w pobliżu: kasyna, kortów tenisowych, placów zabaw, lokali, barów, prestiżowego pola golfowego, klubów sportowych, sklepów, restauracji etc.

Gwarantujemy kompleksową obsługę klienta – prezentacje wcześniej wybranych, luksusowych rezydencji na sprzedaż, usługę tłumacza, pomoc w załatwieniu wszystkich formalności przy ich zakupie. Luksusowa rezydencja na sprzedaż objęta słynnym programem „0% prowizji od kupującego”, co oznacza, że prowizję dla biura pokrywa tylko strona sprzedająca. Zajmujemy się także obsługą najmu ekskluzywnych rezydencji należących do naszych klientów. Posiadamy bogatą ofertę luksusowych rezydencji do sprzedaży w Hiszpanii.

Informacje dotyczące ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowej rezydencji na sprzedaż oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie, a także przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (188-7389)

Kontakt:
e-mail: a.kupis@wgn.pl