slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Rezydencja do sprzedaży Hiszpania (Costa Del Sol, Malaga)

Rezydencja do sprzedaży Hiszpania (Costa Del Sol, Malaga)

  • Post category:Rezydencje

Luksusowa rezydencja na sprzedaż w Costa Del Sol, Malaga (Hiszpania). Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży zachwyca okazyjną ceną za metr kwadratowy (15 677 zł/m2) i dedykowana jest najbardziej wymagającym osobom nie tolerującym żadnych kompromisów, jeśli chodzi o jakość. Dużą zaletą luksusowej rezydencji na sprzedaż jest zadbana i zagospodarowana działka o pow. 1 200 m2, a także ciekawa cena 7,525 mln zł. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży w zabudowie wolno stojącej. Powierzchnia oferowanej na sprzedaż luksusowa rezydencja to 480 m2. Rynek wtórny. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży składa się z dwóch kondygnacji, na których zaaranżowano sześć pokoi. Luksusowa rezydencja na sprzedaż gwarantuje nowym domownikom niespotykany poczucie komfortu i bezpieczeństwa. Sprzyjają temu użyte materiały najlepszego sortu.

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży zapewnia swoim mieszkańcom duże poczucie wygody oraz bezpieczeństwa. Do dyspozycji jest prywatny basen, we wnętrzach działa klimatyzacja, można zrelaksować się w przepięknie zadbanym ogrodzie z wydzielonym miejscem pod grill itp. Wnętrze ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży tworzą następujące pomieszczenia i pokoje: bar + 4 łazienki + tarasy + dyskoteka + hol + jadalnia/salon + 5 sypialni + kuchnia + wc dla gości. Mocnym atutem oferowanej do sprzedaży ekskluzywnej rezydencji jest także atrakcyjna lokalizacja nieopodal lokali usługowych, barów, placów zabaw, kasyna, obiektów sportowych, pola golfowego, klubów, sklepów i wykwintnych restauracji.

Zapewniamy kompleksową obsługę klienta – prezentacje wcześniej wybranych, ekskluzywnych rezydencji do sprzedaży, usługę tłumacza, pomoc w załatwieniu wszystkich formalności przy ich zakupie. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży objęta słynnym programem „0% prowizji od kupującego”, dzięki czemu prowizję dla biura pokrywa tylko strona sprzedająca. Zajmujemy się także obsługą najmu luksusowych rezydencji należących do naszych klientów. Posiadamy bogatą ofertę ekskluzywnych rezydencji na sprzedaż w Hiszpanii.

Informacje dotyczące luksusowej rezydencji na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży, a także wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (188-7389)

Kontakt:
e-mail: a.kupis@wgn.pl