nowoczesny design wnętrza w luksusowej rezydencji na sprzedaż Szczecin

Rezydencja do sprzedaży Szczecin

Luksusowa rezydencja na sprzedaż w Szczecinie (zachodniopomorskie). Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży zachwyca okazyjną ceną za metr kwadratowy (5 804 zł/m2) i dedykowana jest najbardziej wymagającym osobom nie tolerującym żadnych kompromisów, jeśli chodzi o jakość. Dużą zaletą luksusowej rezydencji na sprzedaż jest zadbana i zagospodarowana działka o pow. 300 m2, a także ciekawa cena 659 tys. zł. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży oddana do użytku w 2021 roku. Powierzchnia oferowanej na sprzedaż luksusowa rezydencja to 113,54 m2. Rynek pierwotny. Standard deweloperski. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży składa się z dwóch kondygnacji, na których zaaranżowano pięć pokoi. Luksusowa rezydencja na sprzedaż gwarantuje nowym domownikom niespotykany poczucie komfortu i bezpieczeństwa. Sprzyjają temu użyte materiały najlepszego sortu.

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży zachwyca atrakcyjną lokalizacją w bezpiecznej i cichej okolicy z dogodnym dostępem do niezbędnej w codziennym życiu infrastruktury. Luksusowa rezydencja na sprzedaż olśniewa przepięknymi tarasami i wygodnym rozkładem pomieszczeń: 4 sypialnie + łazienka + pomieszczenie gospodarcze + salon + aneks kuchenny + wc.

Zapraszamy do współpracy inne biura nieruchomości. Informacje dotyczące luksusowej rezydencji na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży, a także wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (168-1246)

Kontakt:
e-mail: e.osinska@wgn.pl