boczna elewacja ekskluzywnej rezydencji na sprzedaż Mazurach

Rezydencja do sprzedaży na Mazurach

Luksusowa rezydencja na sprzedaż na Mazurach (warmińsko-mazurskie). Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży pochodzi z rynku wtórnego i została oddana do użytku w 2005 roku. Wnętrze luksusowej rezydencji na sprzedaż składa się z pięciu pokoi w dobrze skalkulowanej cenie za metr kwadratowy wynoszącej 5 323 zł/m2. Warto w tym momencie dodać, że wszystkie pomieszczenia i pokoje rozmieszczone na dwóch kondygnacjach ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży wykończono materiałami najlepszej klasy. Ma to przełożenie na adekwatną do zastanego luksusu cenę 1,32 mln zł, a ta z kolei idzie w parze z gwarancją najwyższego komfortu i bezpieczeństwa. Luksusowa rezydencja na sprzedaż w zabudowie wolno stojącej o powierzchni 248 m2. Wszystkie atuty oferowanej do sprzedaży ekskluzywnej rezydencji sprawiają, że jest to doskonała propozycja dla zamożnych klientów, którzy oczekują najwyższego standardu życia. Działka – 1 329 m2.

Luksusowa rezydencja na sprzedaż zapewnia przyszłym właścicielom wysoki poziom życia i komfortu. Składa się na to przepiękna architektura, doskonała lokalizacja oraz funkcjonalny rozkład pomieszczeń. Nie bez znaczenia są też niskie koszty utrzymania. Ekskluzywna rezydencja naszpikowana jest najnowszymi rozwiązaniami technologicznymi, jak na przykład ogrzewanie podłogowe, kolektor słoneczny, zaawansowana instalacja alarmowa etc. Rozkład pokoi i pomieszczeń przedstawia się następująco:
POZIOM ZERO: łazienka + gabinet + kuchnia + taras + pokój dzienny
POZIOM JEDEN: łazienka + sypialnia + 2 pokoje + pralnia + suszarnia + łazienka.

Luksusowa rezydencja na sprzedaż wyróżnia się spośród konkurencyjnych ofert swoją doskonałą lokalizacją w otoczeniu przepięknych terenów zielonych. Na uwagę zasługuje także najbliższe otoczenie, czyli przepięknie zagospodarowana i wypielęgnowana działka z ogrodem. Znajdziemy tam miejsce na grill, ławki, huśtawki, a także plac zabaw dla dzieci. Ogromną zaletą ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży to także oryginalne oświetlenie ogrodu, co szczególnie efektownie wygląda wieczorem.

Informacje dotyczące luksusowej rezydencji na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (147-773)

Kontakt:
e-mail: gizycko@wgn.pl