imponujące przestrzenią wnętrze ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży Wrocław (okolice)

Rezydencja na sprzedaż Wrocław (okolice)

Luksusowa rezydencja na sprzedaż w okolicach Wrocławia (dolnośląskie Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży pochodzi z rynku wtórnego i została oddana do użytku w 2009 roku. Wnętrze luksusowej rezydencji na sprzedaż składa się z czterech pokoi w dobrze skalkulowanej cenie za metr kwadratowy wynoszącej 6 007 zł/m2. Warto w tym momencie dodać, że wszystkie pomieszczenia i pokoje rozmieszczone na dwóch kondygnacjach ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży wykończono materiałami najlepszej klasy. Ma to przełożenie na adekwatną do zastanego luksusu cenę 1,7 mln zł, a ta z kolei idzie w parze z gwarancją najwyższego komfortu i bezpieczeństwa. Luksusowa rezydencja na sprzedaż w zabudowie wolno stojącej o powierzchni 283 m2. Wszystkie atuty oferowanej do sprzedaży ekskluzywnej rezydencji sprawiają, że jest to doskonała propozycja dla zamożnych klientów, którzy oczekują najwyższego standardu życia. Działka – 7 782 m2.

Luksusowa rezydencja na sprzedaż wchodzi w skład kompleksu zabudowań łącznie ze budynkami gospodarczymi (stajnia). Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży imponuje w pierwszej kolejności przemyślanym rozkładem pomieszczeń i pokoi:
NIŻSZA KONDYGNACJA:
– łazienka
– aneks kuchenny
– salon
– wiatrołap
– 2 pokoje
WYŻSZA KONDYGNACJA
– 2 łazienki
– 2 pokoje
– korytarz.

Luksusowa rezydencja na sprzedaż całkowicie wyposażona. Znakomita lokalizacja – ekskluzywna rezydencja do sprzedaży mieści się w spokojnej i bezpiecznej okolicy. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży gwarantuje domownikom ogromne poczucie bezpieczeństwa (antywłamaniowe żaluzje) i komfortu (ogrzewanie podłogowe + klimatyzacja). Luksusowa rezydencja na sprzedaż naszpikowana jest licznymi nowoczesnymi technologiami, jak np. sieć światłowodowa.

Zapraszam na darmową prezentację tej ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży. Niniejsza prezentacja oferty nie jest ofertą w rozumieniu Kodeksu Cywilnego i ma charakter wyłącznie informacyjny. Informacje dotyczące ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowej rezydencji na sprzedaż i wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie, a także przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (155-766)

Kontakt:
e-mail: k.jedrzejewska@wgn.pl