slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Rezydencja na sprzedaż Bielsko-Biała

Rezydencja na sprzedaż Bielsko-Biała

  • Post category:Rezydencje

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży w Bielsku-Białej (śląskie). Luksusowa rezydencja na sprzedaż poszczycić się może wolno stojącą zabudową i wykończeniem z materiałów najwyższej jakości. Wnętrze ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży zaaranżowano na trzech kondygnacjach. Luksusowa rezydencja na sprzedaż z rynku wtórnego. Wygodny metraż 139,55 m2 w połączeniu z zapewnieniem przyszłym właścicielom najwyższego komfortu i bezpieczeństwa to kombinacja, która spodoba się wielu klientom. Podobnie jak adekwatna do zastanego luksusu cena 1,097 mln zł (7 861 zł/m2). Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży posadowiona jest na starannie wypielęgnowanej działce o pow. 576 m2. Luksusowa rezydencja na sprzedaż oddana do użytku w 2017 roku z funkcjonalnym układem czterech pokoi.

Luksusowa rezydencja na sprzedaż zachwyca doskonałą lokalizacją oraz wysmakowanym wnętrzem. Okolica spodoba się w szczególności rodzinom z małymi dziećmi ze względu na pobliskie żłobki, przedszkola, place zabaw, szkoły etc. Nie brakuje tu również obiektów sportowych, centr handlowych, marketów, dyskontów, sklepów i punktów usługowych. W okolicy znajdziemy także baseny, siłownie, parki.

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży imponuje ciekawie zaaranżowanym wnętrzem z funkcjonalnym rozkładem pomieszczeń: 3 sypialnie + wc + łazienka + taras + jadalnia + kuchnia + pokój dzienny. Wyposażenie do ustalenia z właścicielem. Luksusowa rezydencja na sprzedaż zapewnia swoim domownikom wysoki poziom komfortu, za co odpowiada ogrzewanie podłogowe. Bezpieczeństwo z kolei gwarantują antywłamaniowe drzwi i rolety oraz domofon. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży wyróżnia się także przepięknie zagospodarowanym ogrodem.

Współpracując z WGN Sosnowiec – biurem nieruchomości działającym terenie Śląska i Zagłębia – otrzymujesz pełną obsługę, a dodatkowo nie podpisujesz żadnych umów. Kupując te nieruchomość z naszą pomocą, nie zapłacisz żadnej prowizji. Oferujemy pomoc w finansowaniu zakupu. Kupimy twoją dotychczasową nieruchomość za gotówkę (możliwa zamiana) lub pomożemy w uzyskaniu korzystnego kredytu (na zakup i/lub remont). W naszą pracę wkładamy całe serce, dlatego jesteśmy laureatami prestiżowych nagród i rankingów: „Lider Otodom 2021 dla woj. Śląskiego”, numer 1 na rynku katowickim wg „MoneyPL”, „Orzeł Broker WGN 2020” dla najlepszych biur WGN w Polsce.

WGN gwarantuje rynkowe ceny, bezpieczeństwo transakcji, a także pomoc notariusza. Wyróżniamy się pełnym zaangażowaniem, ekspercką wiedzą i najwyższym poziomem usług opartych na ponad 30-letnim doświadczeniu. Stosujemy System Jakości ZJ WGN i Kodeks Etyki Zawodowej Polskiej Federacji Rynku Nieruchomości.

Informacje dotyczące ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowej rezydencji na sprzedaż, a także wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie i przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (143-3461)

Kontakt:
e-mail: k.badan@wgn.pl