slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Rezydencja do sprzedaży Szczecin (okolice)

Rezydencja do sprzedaży Szczecin (okolice)

  • Post category:Rezydencje

Luksusowa rezydencja na sprzedaż w okolicach Szczecina (zachodniopomorskie). Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży wyróżnia się na tle konkurencyjnych ofert swoją atrakcyjną ceną 1 270 000 zł oraz najwyższym stopniem bezpieczeństwa. Luksusowa rezydencja na sprzedaż gwarantuje również przyszłym właścicielom niecodziennie spotykany poziom komfortu i prestiżu. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży o 250,8 m2 powierzchni posadowiona na działce 161 m2. Warto zaznaczyć, że oferowana na sprzedaż luksusowa rezydencja adresowana jest do najbardziej wymagających klientów. Wnętrze ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży tworzy 7 pokoi wykończonych materiałami najlepszej jakości. Rok budowy – 2000. Na koniec warto dodać, że luksusowa rezydencja na sprzedaż zachwyca także atrakcyjną ceną za metr kwadratowy wynoszącą 5 064 zł/m2, liczbą 4 kondygnacji, a także pochodzeniem z rynku wtórnego.

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży objęta słynnym programem „0% prowizji od kupującego”, dzięki czemu prowizję dla biura pokrywa tylko strona sprzedająca. Luksusowa rezydencja na sprzedaż zachwyca na pewno swoją znakomitą lokalizacją w cichej i spokojnej okolicy. Nieopodal znajduje się szkoła, przedszkole, markety.

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży o dużym potencjale – istnieje bowiem możliwość powiększenia działki poprzez dzierżawę bądź wykup terenu przylegającego. Rozkład pokoi oraz pomieszczeń w ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży:
PRZYZIEMIE: garaż + pomieszczenia piwniczne + warsztat + wc + pralnia + pokój
PARTER: przedpokój + wc + kuchnia + salon + taras
PIĘTRO I: 4 sypialnie + taras + łazienka
PODDASZE UŻYTKOWE: 2 pokoje + łazienka + open space + balkon.

Luksusowa rezydencja na sprzedaż zapewnia przyszłym właścicielom duże poczucie komfortu i bezpieczeństwa (antywłamaniowe rolety). Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży naszpikowana została wieloma nowoczesnymi technologiami, jak np. światłowód. Zapewniamy pomoc w doborze oraz uzyskaniu najkorzystniejszego kredytu hipotecznego na zakup bądź remont tej ekskluzywnej rezydencji. Zapraszamy na prezentację luksusowej rezydencji na sprzedaż. WGN zapewnia rynkowe ceny, bezpieczeństwo korzystnej transakcji oraz pomoc notariusza.

Informacje dotyczące luksusowego apartamentu na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (033-21)

Kontakt:
e-mail: szczecinzachod@wgn.pl