slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Dwór na sprzedaż Żagań (okolice)

Dwór na sprzedaż Żagań (okolice)

  • Post category:Rezydencje

Ekskluzywny dwór do sprzedaży w okolicach Żagania (lubuskie). Luksusowy dwór na sprzedaż posadowiony jest na starannie wypielęgnowanej działce o pow. 33 400 m2. Ekskluzywny dwór do sprzedaży wystawiono na sprzedaż w dobrze skalkulowanej cenie 1,39 mln zł, czyli 4 696 zł/m2. Luksusowy dwór na sprzedaż o trzech kondygnacjach i wygodnej powierzchni 296 m2. Warto podkreślić, że ekskluzywny dwór do sprzedaży adresowany jest do najbardziej wymagających klientów, którzy cenią komfort, bezpieczeństwo oraz wysoki standard życia. Luksusowy dwór na sprzedaż z 1900 roku. Dziewięć pokoi wykończono materiałami najlepszego sortu. Cena luksusowego dworu do negocjacji ze zdecydowanym klientem.

Ekskluzywny dwór do sprzedaży poszczycić się może dużym potencjałem komercyjnym z przeznaczeniem pod dochodową działalność typu: hotel, prestiżowa siedziba fundacji, agroturystyka, cele usługowe itp. Sprzyja temu malownicza lokalizacja w cichej i spokojnej okolicy. Wielbiciele wędkowania i kontaktu z przyrodą znajdą tu wiele interesujących miejsc.

Luksusowy dwór na sprzedaż jest przepięknie odremontowany i modernizowany. Podczas prac remontowych m.in. częściowo przełożono dach, wymieniono kominy, położono drewniane podłogi, wstawiono nowe okna, wymieniono instalację elektryczną etc. Wnętrze ekskluzywnego dworu do sprzedaży tworzą następujące pomieszczenia i pokoje:
KONDYGNACJA -1: pomieszczeni piwniczne
KONDYGNACJA 0: wc + 2 mieszkania + hol
KONDYGNACJA 1: hol + kuchnia + łazienki z wc + 5 pokoi
KONDYGNACJA 2: pomieszczenia strychowe.

Luksusowy dwór na sprzedaż nie jest wpisany w rejestr zabytków. Na koniec warto dodać, że ekskluzywny dwór do sprzedaży zachwyca klasycystyczną architekturą z przełomu osiemnastego i dziewiętnastego wieku, przepięknymi wnętrzami oraz komfortem i prestiżem. Luksusowy dwór na sprzedaż stanowi część nobilitującego kompleksu z parkiem oraz stawem. Polecam i zapraszamy na prezentację tego ekskluzywnego dworu do sprzedaży. Pomagamy bezpłatnie w uzyskaniu kredytu hipotecznego na zakup luksusowego dworu.

Informacje dotyczące ekskluzywnego dworu do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowego dworu na sprzedaż, a także wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim WGN Szprotawa, ul. Bema 2. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie i przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (046-168)

Kontakt:
e-mail: b.wlodarczyk@wgn.pl