slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Rezydencja sprzedaż Costa Del Sol, Kadyks (Hiszpania)

Rezydencja sprzedaż Costa Del Sol, Kadyks (Hiszpania)

  • Post category:Rezydencje

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży w Hiszpanii (Kadyks, Costa del Sol). Luksusowa rezydencja na sprzedaż poszczycić się może wykończeniem z materiałów najwyższej jakości.Wnętrze ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży zaaranżowano na trzech kondygnacjach. Luksusowa rezydencja na sprzedaż z rynku wtórnego. Wygodny metraż 114 m2 w połączeniu z zapewnieniem przyszłym właścicielom najwyższego komfortu i bezpieczeństwa to kombinacja, która spodoba się wielu klientom. Podobnie jak adekwatna do zastanego luksusu cena 1 161 000 zł (10 184 zł/m2). Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży posadowiona jest na starannie wypielęgnowanej działce o pow. 100 m2. Luksusowa rezydencja na sprzedaż o funkcjonalnym układzie trzech pokoi.

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży wyróżnia się spośród konkurencyjnych ofert nobilitująca lokalizacją na terenie elitarnego osiedla z przepięknymi basenami, ogrodami i polem golfowym. Luksusowa rezydencja na sprzedaż poszczycić się może także malowniczą i unikatową lokalizacją w pobliżu plaży (1,2 km). W poczet zalet warto dodać jeszcze oszałamiające widoki na przepiękne morze. Luksusowa rezydencja na sprzedaż imponuje także nowoczesnością, gdyż w jej wnętrzu zamontowany jest system tzw. budynku inteligentnego („smart house”).

Gwarantujemy kompleksową obsługę klienta: prezentacje uprzednio wybranych ekskluzywnych rezydencji na sprzedaż, usługę tłumacza, pomoc w załatwieniu wszystkich formalności przy zakupie. Klient nie płaci żadnej prowizji za pośrednictwo naszej agencji. Zajmujemy się także obsługą najmu luksusowych rezydencji należących do naszych klientów.

Informacje dotyczące luksusowej rezydencji na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (188-7339)

Kontakt:
e-mail: a.kupis@wgn.pl