slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Rezydencja do sprzedaży Karpacz

Rezydencja do sprzedaży Karpacz

  • Post category:Rezydencje

Luksusowa rezydencja na sprzedaż w Karpaczu (dolnośląskie). Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży zachwyca okazyjną ceną za metr kwadratowy (11 998 zł/m2) i dedykowana jest najbardziej wymagającym osobom nie tolerującym żadnych kompromisów, jeśli chodzi o jakość. Dużą zaletą luksusowej rezydencji na sprzedaż jest zadbana i zagospodarowana działka o pow. 7 757 m2, a także ciekawa cena 5,999 mln zł. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży w zabudowie wolno stojącej oddana do użytku w 1932 roku. Powierzchnia oferowanej na sprzedaż luksusowa rezydencja to 500 m2. Rynek wtórny. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży składa się z trzech kondygnacji, na których zaaranżowano dziesięć pokoi. Luksusowa rezydencja na sprzedaż gwarantuje nowym domownikom niespotykany poczucie komfortu i bezpieczeństwa. Sprzyjają temu użyte materiały najlepszego sortu.

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży tylko za pośrednictwem brokerów WGN. Luksusowa rezydencja na sprzedaż objęta popularnym programem „0% prowizji od kupującego”, co oznacza, że prowizję dla biura pokrywa tylko strona sprzedająca. Cena ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży wciąż do negocjacji.

Luksusowa rezydencja na sprzedaż poszczycić się może eleganckim, wytwornym i wysublimowanym stylistycznie wnętrzem z przemyślanym rozkładem pokoi i pomieszczeń:
KONDYGNACJA 0:
– 3 pokoje z łazienkami;
– taras;
– jadalnia;
– pokój dzienny;
– kuchnia;
– gabinet;
– hol;
KONDYGNACJA 1:
– 7 pokoi z łazienkami;
KONDYGNACJA 2:
– niezagospodarowana powierzchnia strychowa.

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży stanowi część nobilitującego kompleksu zabudowań:
– powozownia;
– stajnia;
garaż.

Luksusowa rezydencja na sprzedaż o dużym potencjale komercyjnym:
– zabudowa apartamentowa;
– górskie rezydencje w wysokim standardzie;
– rozbudowa obiektu na własne potrzeby;
– pensjonat.

Luksusowa rezydencja na sprzedaż częściowo podpiwniczona. Do długiej listy zalet ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży warto dopisać oryginalną architekturę z wieloma wykuszami i tarasem od strony podwórza. Luksusowa rezydencja na sprzedaż imponuje elitarną lokalizacją w cichej okolicy, ale niezbyt daleko od centrum. Parę kilometrów jest do najbliższej szkoły, przychodni zdrowia, kościoła, sklepów itp. Miłośników gór zaprasza wyciąg na Kopę, a także wiele tras turystycznych: nordic walking, rowerowych, górskich.

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży adresowana do najmajętniejszych osób, które przyzwyczajone są do życia na światowym poziomie w otoczeniu wygód i luksusów. Luksusowa rezydencja na sprzedaż tylko za pośrednictwem brokerów WGN.

Informacje dotyczące luksusowej rezydencji na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży, a także wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie i przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (015-13881)

Kontakt:
e-mail: m.szeliga@wgn.pl