slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Rezydencja na sprzedaż Gdynia (okolice)

Rezydencja na sprzedaż Gdynia (okolice)

  • Post category:Rezydencje

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży w okolicach Gdyni (pomorskie). Luksusowa rezydencja na sprzedaż poszczycić się może wolno stojącą zabudową i wykończeniem z materiałów najwyższej jakości. Wnętrze ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży zaaranżowano na 4 kondygnacjach. Luksusowa rezydencja na sprzedaż z rynku wtórnego. Wygodny metraż 300 m2 w połączeniu z zapewnieniem przyszłym właścicielom najwyższego komfortu i bezpieczeństwa to kombinacja, która spodoba się wielu klientom. Podobnie jak adekwatna do zastanego luksusu cena 950 000 zł (3 167 zł/m2). Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży posadowiona jest na starannie wypielęgnowanej działce o pow. 809 m2. Luksusowa rezydencja na sprzedaż oddana do użytku w 1980 roku z funkcjonalnym układem 6 pokoi.

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży wyłącznie za pośrednictwem agentów WGN. Luksusowa rezydencja na sprzedaż olśniewa swoją przepiękną bryłą, ciekawą architekturą wnętrza oraz przepięknie zadbaną i zagospodarowaną działką z wieloma nasadzeniami. W jej wnętrzu mieszczą się następujące pomieszczenia i pokoje:
w PIWNICY: kotłownia + pralnia + pomieszczenie gospodarcze + garaż;
na PARTERZE: wiatrołap + hol + klatka schodowa + salon + kuchnia + łazienka;
na PÓŁPIĘTRZE: hol + 3 sypialnie + pokój kąpielowy;
na PODDASZU: open space + 2 sypialnie.
Rodziny posiadające więcej niż jeden samochód docenią na pewno 2 stanowiskowy garaż.

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży imponuje również rewelacyjną lokalizacją w otoczeniu bogatej infrastruktury (szkoły, przedszkola, sklepy, kościół). Wokół cisza i spokój, nieopodal las. Więcej ciekawych ofert na www.wgn.pl. Współpracując z WGN Wejherowo – biurem nieruchomości działającym terenie Trójmiasta oraz małego Trójmiasta Kaszubskiego – otrzymujesz pełną obsługę. Wyróżniamy się pełnym zaangażowaniem, ekspercką wiedzą i najwyższym poziomem usług opartych na ponad 30-letnim doświadczeniu. Stosujemy System Jakości ZJ WGN oraz Kodeks Etyki Zawodowej Polskiej Federacji Rynku Nieruchomości. Zapewniamy pomoc w uzyskaniu najkorzystniejszego kredytu na zakup nieruchomości. WGN zapewnia rynkowe ceny, bezpieczeństwo korzystnej transakcji oraz pomoc notariusza. Bez dodatkowych opłat – kupując tę nieruchomość z naszą pomocą kupujący nie zapłaci żadnej prowizji. Więcej ciekawych ofert znajdziesz na www.wgn.pl.

Informacje dotyczące luksusowej rezydencji na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (035-195)

Kontakt:
e-mail: anna.tarnawska@wgn.pl