slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Rezydencja do sprzedaży Toruń (okolice)

Rezydencja do sprzedaży Toruń (okolice)

  • Post category:Rezydencje

Luksusowa rezydencja na sprzedaż w okolicach Torunia (kujawsko-pomorskie). Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży wyróżnia się na tle konkurencyjnych ofert swoją atrakcyjną ceną 1,4 mln zł oraz najwyższym stopniem bezpieczeństwa. Luksusowa rezydencja na sprzedaż gwarantuje również przyszłym właścicielom niecodziennie spotykany poziom komfortu i prestiżu. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży o 500 m2 powierzchni posadowiona na działce 10 100 m2. Warto zaznaczyć, że oferowana na sprzedaż luksusowa rezydencja adresowana jest do najbardziej wymagających klientów. Zabudowa wolno stojąca. Wnętrze ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży tworzy dwanaście pokoi wykończonych materiałami najlepszej jakości. Rok budowy – 2000. Na koniec warto dodać, że luksusowa rezydencja na sprzedaż zachwyca także atrakcyjną ceną za metr kwadratowy wynoszącą 2,8 tys. zł/m2, liczbą trzech kondygnacji, a także pochodzeniem z rynku wtórnego.

Luksusowa rezydencja na sprzedaż tylko za pośrednictwem brokerów WGN. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży wyróżnia się starannie wypielęgnowaną działką z licznymi nasadzeniami roślin i małą infrastrukturą ogrodową. Luksusowa rezydencja na sprzedaż zachwyca ponadto swoim komfortowym, eleganckim i prestiżowym wnętrzem zapewniającym przyszłym właścicielom życie na europejskim poziomie. Wnętrze oferowanej do sprzedaży ekskluzywnej rezydencji zaprojektowane z myślą o prowadzeniu w jej wnętrzu działalności hotelowej albo agroturystycznej.

Luksusowa rezydencja na sprzedaż położona jest niezwykle malowniczo na wzgórzu, nieopodal drogi krajowej. Luksusowa rezydencja na sprzedaż świetna dla majętnych biznesmenów, którzy chcieliby mieszkać i pracować po jednym dachem. Polecam i zapraszamy na prezentację tej luksusowej rezydencji na sprzedaż. Więcej ciekawych ofert znajdziesz na www.wgn.pl Gwarantujemy pomoc w doborze i uzyskaniu najkorzystniejszego kredytu hipotecznego na zakup bądź remont ekskluzywnej rezydencji. WGN gwarantuje rynkowe ceny, bezpieczeństwo atrakcyjnej transakcji, a także pomoc notariusza.

Wyróżniamy się pełnym zaangażowaniem, ekspercką wiedzą i najwyższym poziomem usług opartym na ponad 30-letnim doświadczeniu. Stosujemy System Jakości ZJ WGN i Kodeks Etyki Zawodowej Polskiej Federacji Rynku Nieruchomości.

Informacje dotyczące ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowej rezydencji na sprzedaż, a także wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie, a także przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (154-1839)

Kontakt:
e-mail: p.jagusz@wgn.pl