slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Rezydencja na sprzedaż Ustroń

Rezydencja na sprzedaż Ustroń

  • Post category:Rezydencje

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży w Ustroniu (śląskie). Luksusowa rezydencja na sprzedaż poszczycić się może wolno stojącą zabudową i wykończeniem z materiałów najwyższej jakości. Wnętrze ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży zaaranżowano na dwóch kondygnacjach. Luksusowa rezydencja na sprzedaż z rynku wtórnego. Wygodny metraż 180 m2 w połączeniu z zapewnieniem przyszłym właścicielom najwyższego komfortu i bezpieczeństwa to kombinacja, która spodoba się wielu klientom. Podobnie jak adekwatna do zastanego luksusu cena 1 990 000 zł (11 056 zł/m2). Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży posadowiona jest na starannie wypielęgnowanej działce o pow. 1 280 m2. Luksusowa rezydencja na sprzedaż oddana do użytku w 2017 roku z funkcjonalnym układem pięciu pokoi.

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży wyróżnia się spośród konkurencyjnych ofert w pierwszej kolejności swoją fenomenalną lokalizacją w jednej z najpopularniejszych turystycznie miejscowości, na północnych stokach Beskidu Śląskiego, u wylotu doliny Wisły. Luksusowa rezydencja na sprzedaż imponuje również rewelacyjnym widokiem na góry. Do długiej listy zalet tej ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży warto jeszcze dodać komfortowe i eleganckie wnętrze, na które składają się następujące pomieszczenia i pokoje:
KONDYGNACJA 0: schowek + garaż + łazienka + 2 tarasy + kuchnia + pokój dzienny + hol + wiatrołap
KONDYGNACJA 1: łazienka + 3 balkony + 3 sypialnie + hol
PODDASZE NIEUŻYTKOWE.
Na działce znajdziemy dodatkowy budynek dla nocujących gości (pokój + łazienka).

Luksusowa rezydencja na sprzedaż gwarantuje przyszłym domownikom najwyższy stopień bezpieczeństwa oraz wygody. O to pierwsze dba monitoring oraz instalacja alarmowa. Nad komfortem natomiast czuwa klimatyzacja + ogrzewanie podłogowe oraz liczne, nowoczesne systemy (np. sterowanie ogrzewaniem za pomocą smartfonu).

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży wyłącznie za pośrednictwem agentów WGN. Luksusowa rezydencja na sprzedaż zaprojektowana w modnym designie glamour. Serdecznie zapraszamy na prezentację tej luksusowej rezydencji na sprzedaż. Rozmawiamy po angielsku, niemiecku i włosku. Gwarantujemy pomoc w doborze, a także uzyskaniu najkorzystniejszego kredytu hipotecznego na zakup bądź remont ekskluzywnej rezydencji. Powyższe informacje zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą handlowa w rozumieniu przepisów kodeksu cywilnego ART.66KC, mają tylko charakter informacyjny i reklamowy, a zawarte w niej informacje mogą ulec zmianie.

Informacje dotyczące ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowej rezydencji na sprzedaż, a także wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie i przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (063-26573)

Kontakt:
e-mail: ustron@wgn.pl