slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Rezydencja do sprzedaży Zielona Góra (okolice)

Rezydencja do sprzedaży Zielona Góra (okolice)

  • Post category:Rezydencje

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży w okolicach Zielonej Góry (lubuskie). Luksusowa rezydencja na sprzedaż poszczycić się może wolno stojącą zabudową i wykończeniem z materiałów najwyższej jakości. Wnętrze ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży zaaranżowano na dwóch kondygnacjach. Luksusowa rezydencja na sprzedaż z rynku wtórnego. Wygodny metraż 141,82 m2 w połączeniu z zapewnieniem przyszłym właścicielom najwyższego komfortu i bezpieczeństwa to kombinacja, która spodoba się wielu klientom. Podobnie jak adekwatna do zastanego luksusu cena 720 tys. zł (5 077 zł/m2). Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży posadowiona jest na starannie wypielęgnowanej działce o pow. 530 m2. Luksusowa rezydencja na sprzedaż oddana do użytku w 1980 roku z funkcjonalnym układem siedmiu pokoi.

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży tylko za pośrednictwem brokerów WGN. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży zachwyca przepięknym tarasem, komfortowym wnętrzem, prestiżem i elegancją. Luksusowa rezydencja na sprzedaż wraz z praktycznym budynkiem gospodarczym. Wnętrze oferowanej do sprzedaży ekskluzywnej rezydencji jest całkowicie umeblowane i wyposażone:
POZIOM -1: pralnia + garaż + sauna + pomieszczenie gospodarcze + spiżarnia
POZIOM 0: kuchnia + 3 pokoje + hol + łazienka z wc + sień + korytarz
POZIOM 1: loggia + 4 pokoje + łazienka z wc + kuchnia + hol.
Rodziny posiadające samochód docenią 1 garaże.

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży olśniewa starannie utrzymaną działką z balią ogrodową. Luksusowa rezydencja na sprzedaż znajduje się w fantastycznej lokalizacji. Okolica uważana jest za wyjątkowo bezpieczną, cichą, spokojną i zieloną (las). Wokół elitarna zabudowa jednorodzinna.

W razie wszelkich pytań (luksusowa rezydencja na sprzedaż, kredyt na jej zakup) skontaktuj się z nami drogą mejlową, zadaj swoje pytania i umów się na prezentację. Pomagamy bezpłatnie w uzyskaniu kredytu hipotecznego, a przy transakcji sprzedaży gwarantujemy obsługę notarialną. Więcej informacji udzielę mejlowo albo w czasie prezentacji.

Informacje dotyczące ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowej rezydencji na sprzedaż, a także wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie i przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (034-185)

Kontakt:
e-mail: n.wielgosz@wgn.pl