slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Rezydencja do sprzedaży Toruń (okolice)

Rezydencja do sprzedaży Toruń (okolice)

  • Post category:Rezydencje

Luksusowa rezydencja na sprzedaż w okolicach Torunia (kujawsko-pomorskie). Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży wyróżnia się na tle konkurencyjnych ofert swoją atrakcyjną ceną 720 tys. zł oraz najwyższym stopniem bezpieczeństwa. Luksusowa rezydencja na sprzedaż gwarantuje również przyszłym właścicielom niecodziennie spotykany poziom komfortu i prestiżu. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży o 140 m2 powierzchni posadowiona na działce 1 044 m2. Warto zaznaczyć, że oferowana na sprzedaż luksusowa rezydencja adresowana jest do najbardziej wymagających klientów. Zabudowa wolno stojąca. Wnętrze ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży tworzą cztery pokoje wykończone materiałami najlepszej jakości. Na koniec warto dodać, że luksusowa rezydencja na sprzedaż zachwyca także atrakcyjną ceną za metr kwadratowy wynoszącą 5 143 zł/m2, jedną, komfortową kondygnacją, a także pochodzeniem z rynku wtórnego. Cena luksusowej rezydencji na sprzedaż pozostaje do uzgodnienia.

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży zapewnia mieszkańcom najwyższy stopień bezpieczeństwa i komfortu. Dba o to monitoring i instalacja alarmowa. Luksusowa rezydencja na sprzedaż oczarowuje imponującymi widokami na malowniczą okolicę oraz przepiękne jezioro. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży olśniewa swoim wysmakowanym i zaprojektowanym w gustownym stylu wnętrzem, gdzie mamy:
KONDYGNACJĘ 0, a na niej: garderobę + 2 pokoje + 2 łazienki + kotłownię + wykusz z częścią jadalną + strefę wypoczynkową + kuchnię + pokój dzienny + hol + wiatrołap;
ANTRESOLĘ, a na niej: sypialnię.

Luksusowa rezydencja na sprzedaż doskonale nadaje się dla majętnych osób szukających komfortu, estetycznie zaaranżowanego wnętrza, wygód oraz prestiżu. Ciekawostką jest prawny dostęp do plaży z pomostem. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży wyróżnia się ogromnym potencjałem z opcją prowadzenia wynajmu turystom z całego świata. Wśród licznych atrakcji znajdziemy w okolicy między innymi zabytkowy klasztor z siedemnastego wieku.

Luksusowa rezydencja na sprzedaż urzeka także fantastyczną lokalizacją na wzgórzu, nad jeziorem, w bezpiecznej i cichej okolicy. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży wyłącznie za pośrednictwem agentów WGN. Serdecznie polecamy i zapraszamy na prezentację tej ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży. WGN gwarantuje kompleksową obsługę przy zakupie tej luksusowej rezydencji wraz z pomocą w pozyskaniu korzystnego kredytu hipotecznego. Zapraszamy do kontaktu.

Informacje dotyczące luksusowej rezydencji na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży, a także wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie i przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (154-2113)

Kontakt:
e-mail: m.poczwardowska@wgn.pl