slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Rezydencja do sprzedaży Ustroń

Rezydencja do sprzedaży Ustroń

  • Post category:Rezydencje

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży w Ustroniu (śląskie). Luksusowa rezydencja na sprzedaż olśniewa swoją komfortową powierzchnią liczącą 172 m2, a także ciekawą ceną 1 299 000 zł. Już na początku warto odnotować, że ekskluzywna rezydencja do sprzedaży perfekcyjnie nadaje się pod najbardziej wymagających klientów, nierzadko VIP-ów, którzy docenią najwyższej jakości materiały wykończeniowe oraz niecodziennie spotykany poziom komfortu i bezpieczeństwa. Luksusowa rezydencja na sprzedaż rozplanowana na 3 kondygnacjach. Rynek wtórny. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży oddana została do użytku w 2010 roku. Wnętrze oferowanej na sprzedaż luksusowej rezydencji o przemyślanym układzie 5 pokoi. Mocnym atutem ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży jest na pewno jej pieczołowicie wypielęgnowana działka 368 m2 oraz cena w przeliczeniu na metr kwadratowy wynosząca 7 552 zł/m2.

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży tylko za pośrednictwem agentów WGN. Luksusowa rezydencja na sprzedaż oczarowuje swoim nowoczesnym projektem oraz prestiżową lokalizacją na zamkniętym osiedlu, w jednej z najsłynniejszych, polskich, uzdrowiskowych miejscowości. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży wraz z częściowym wyposażeniem. Rozkład pokoi i pomieszczeń w jej wnętrzu prezentuje się jak poniżej:
PARTER: hol + salon + strefa jadalniana + kuchnia + 2 tarasy + łazienka + garaż;
PÓŁPIĘTRO: pokój;
PIĘTRO: 3 sypialnie + balkon + łazienka;
NIEUŻYTKOWE PODDASZE.
Na posesji dodatkowo mieści się:
– drewniana altana;
– drewutnia.

Luksusowa rezydencja na sprzedaż mieści się dodatkowo w otoczeniu bardzo wielu atrakcji turystycznych, wśród których warto wymienić:
– Leśny Park Niespodzianek;
– Sokolarnię;
– Pijalnię Wód w Parku Zdrojowym;
– Muzeum Ustrońskie;
– Rezerwat Przyrody;
– Park Linowy;
– Kolej Linową;
– Górski Park Równica;
– Park nad Wisłą z atrakcjami i amfiteatrem.

Serdecznie zapraszamy na prezentację tej ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży. Rozmawiamy po angielsku, niemiecku i włosku. Zapewniamy pomoc w doborze oraz uzyskaniu najkorzystniejszego kredytu hipotecznego na zakup bądź remont luksusowej rezydencji. Powyższe informacje zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą handlowa w rozumieniu przepisów kodeksu cywilnego ART.66KC, mają tylko charakter informacyjny i reklamowy, a zawarte w niej informacje mogą ulec zmianie.

Informacje dotyczące ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowej rezydencji na sprzedaż oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (063-26898)

Kontakt:
e-mail: ustron@wgn.pl