slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Rezydencja na sprzedaż Wieluń (okolice)

Rezydencja na sprzedaż Wieluń (okolice)

  • Post category:Rezydencje

Luksusowa rezydencja na sprzedaż w okolicach Wielunia (łódzkie). Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży zachwyca okazyjną ceną za metr kwadratowy (4 744 zł/m2) i dedykowana jest najbardziej wymagającym osobom nie tolerującym żadnych kompromisów, jeśli chodzi o jakość. Dużą zaletą luksusowej rezydencji na sprzedaż jest zadbana i zagospodarowana działka o pow. 800 m2, a także ciekawa cena 880 tys. zł. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży w zabudowie wolno stojącej oddana do użytku w 2004 roku. Powierzchnia oferowanej na sprzedaż luksusowa rezydencja to 185,5 m2. Rynek wtórny. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży składa się z dwóch kondygnacji, na których zaaranżowano pięć pokoi. Luksusowa rezydencja na sprzedaż gwarantuje nowym domownikom niespotykany poczucie komfortu i bezpieczeństwa. Sprzyjają temu użyte materiały najlepszego sortu.

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży oczarowuje już od pierwszego przekroczenia progu swoim komfortowym, eleganckim i wysublimowanym wnętrzem z praktycznym rozkładem pomieszczeń i pokoi:
NIŻSZY POZIOM: kotłownia + wiatrołap + spiżarnia + kuchnia + salon + garaż + łazienka z wc + korytarz + jadalnia + taras;
ŚRODKOWY POZIOM: łazienka z wc + garderoba + sypialnia + korytarz + 3 pokoje + balkon;
WYŻSZY POZIOM: pomieszczenia strychowe.

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży olśniewa ciekawą bryłą i architekturą. Cena luksusowej rezydencji na sprzedaż obejmuje kuchenne meble + sprzęt. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży wyposażona została w liczne, nowoczesne rozwiązania, jak np.:
– fotowoltaiczne panele;
– elektryczne rolety zewnętrzne;
– instalacja TV.

Luksusowa rezydencja na sprzedaż zachwyca perfekcyjną lokalizacją w otoczeniu nobilitującej zabudowy jednorodzinnej. Okolica uchodzi za niezwykle bezpieczną, cichą i spokojną. Zapraszamy na prezentację tej ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży. Skorzystaj z naszego wieloletniego doświadczenia w zakresie kredytów hipotecznych. Współpracujemy z kilkunastoma bankami, dzięki czemu zapewniamy profesjonalną pomoc w zakresie wyboru najkorzystniejszej oferty kredytu hipotecznego na zakup lub remont ekskluzywnej rezydencji. Inne oferty naszego biura można znaleźć na: www.wgn.pl.

Informacje dotyczące ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowej rezydencji na sprzedaż i wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (096-1547)

Kontakt:
e-mail: wielun1@wgn.pl