slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Rezydencja do sprzedaży Ustroń

Rezydencja do sprzedaży Ustroń

  • Post category:Rezydencje

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży w Ustroniu (śląskie). Luksusowa rezydencja na sprzedaż olśniewa swoją komfortową powierzchnią liczącą 330 m2, a także ciekawą ceną 1,499 mln zł. Już na początku warto odnotować, że ekskluzywna rezydencja do sprzedaży perfekcyjnie nadaje się pod najbardziej wymagających klientów, nierzadko VIP-ów, którzy docenią najwyższej jakości materiały wykończeniowe oraz niecodziennie spotykany poziom komfortu i bezpieczeństwa. Luksusowa rezydencja na sprzedaż rozplanowana na czterech kondygnacjach. Zabudowa wolno stojąca. Rynek wtórny. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży oddana została do użytku w 2002 roku. Wnętrze oferowanej na sprzedaż luksusowej rezydencji o przemyślanym układzie ośmiu pokoi. Mocnym atutem ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży jest na pewno jej pieczołowicie wypielęgnowana działka 2 622 m2 oraz cena w przeliczeniu na metr kwadratowy wynosząca 4 542 zł/m2.

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży wyróżnia się spośród konkurencyjnych ofert swoją nobilitującą lokalizacją w ciekawym otoczeniu i wśród prestiżowej zabudowy jednorodzinnej. Luksusowa rezydencja na sprzedaż imponuje także pieczołowicie utrzymaną działką, gdzie znajdziemy: szopę na narzędzia, studnię z pompą i drewutnię. Rozkład pokoi i pomieszczeń w luksusowej rezydencji na sprzedaż:
POZIOM -1: pokój rekreacyjny + warsztat + pralnia + wc + kotłownia + pomieszczenie gospodarcze + 2 wyjścia na ogród
POZIOM 0: taras + pokój dzienny + jadalnia + wiatrołap + przedpokój + wc + kuchnia + łazienka
POZIOM 1: łazienka + wc + 4 garderoby + 4 sypialnie + balkon
POZIOM 2: “open space”.

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży zapewnia przyszłym domownikom duże poczucie bezpieczeństwa dzięki rozprowadzonej instalacji alarmowej. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży wyposażona została w wiele nowoczesnych nowinek technologicznych:
– światłowód
– instalacja fotowoltaiczna
– instalacja odgromowa
– instalacja teletechniczna z rozdzielnią 10 numerów
– instalacja domofonowa
– instalacja telewizji satelitarnej
– centralny odkurzacz.

Luksusowa rezydencja na sprzedaż wyróżnia się na pewno także zapierającymi dech w piersiach widokami na góry. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży wyłącznie za pośrednictwem agentów WGN. Serdecznie zapraszamy na prezentację tej luksusowej rezydencji na sprzedaż. Rozmawiamy po angielsku, niemiecku i włosku. Gwarantujemy pomoc w doborze i uzyskaniu najkorzystniejszego kredytu hipotecznego na zakup bądź remont ekskluzywnej rezydencji. Powyższe informacje zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą handlowa w rozumieniu przepisów kodeksu cywilnego ART.66KC, mają tylko charakter informacyjny i reklamowy, a zawarte w niej informacje mogą ulec zmianie.

WGN gwarantuje rynkowe ceny, bezpieczeństwo atrakcyjnej transakcji, a także pomoc notariusza. Wyróżniamy się pełnym zaangażowaniem, ekspercką wiedzą i najwyższym poziomem usług opartych na ponad 30-letnim doświadczeniu. Stosujemy System Jakości ZJ WGN i Kodeks Etyki Zawodowej Polskiej Federacji Rynku Nieruchomości.

Informacje dotyczące luksusowej rezydencji na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży, a także wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie i przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (063-26578)

Kontakt:
e-mail: ustron@wgn.pl