slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Rezydencja do sprzedaży Katowice (okolice)

Rezydencja do sprzedaży Katowice (okolice)

  • Post category:Rezydencje

Luksusowa rezydencja na sprzedaż w okolicach Katowic (śląskie). Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży zachwyca okazyjną ceną za metr kwadratowy (3 728 zł/m2) i dedykowana jest najbardziej wymagającym osobom nie tolerującym żadnych kompromisów, jeśli chodzi o jakość. Dużą zaletą luksusowej rezydencji na sprzedaż jest zadbana i zagospodarowana działka o pow. 540 m2, a także ciekawa cena 850 000 zł. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży w zabudowie wolno stojącej oddana do użytku w 2003 roku. Powierzchnia oferowanej na sprzedaż luksusowa rezydencja to 228 m2. Rynek wtórny. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży składa się z czterech kondygnacji, na których zaaranżowano osiem pokoi. Luksusowa rezydencja na sprzedaż gwarantuje nowym domownikom niespotykany poczucie komfortu i bezpieczeństwa. Sprzyjają temu użyte materiały najlepszego sortu.

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży zachwyca eleganckim, wysublimowanym i zaaranżowanym z dbałością o każdy szczegół wnętrzem. Luksusowa rezydencja na sprzedaż imponuje również dużym potencjałem, gdyż w jej wnętrzu znajdziemy również pomieszczenia pod działalność gospodarczą (biura). Rozkład pokoi oraz pomieszczeń w ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży:
KONDYGNACJA -1: 2 pomieszczenia na biura + kotłownia
KONDYGNACJA 0: 2 salony + 2 pokoje + taras + łazienka + kuchnia
KONDYGNACJA 1: łazienka + 2 salony + 2 sypialnie + kuchnia + taras + balkon
KONDYGNACJA 2: suszarnia / pomieszczenia gospodarcze.

Luksusowa rezydencja na sprzedaż mieści się w cichym i spokojnym punkcie miasta. Dużą zaletą oferowanej do sprzedaży ekskluzywnej rezydencji jest z pewnością jej nietuzinkowa, oryginalna bryła z wieżą. W razie wszelkich pytań dotyczących oferowanej na sprzedaż luksusowej rezydencji, kredytu na jej zakup lub/i obsługi notarialnej proszę o kontakt mailowy.

Informacje dotyczące ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowej rezydencji na sprzedaż i wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie, a także przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (021-21)

Kontakt:
e-mail: zawiercie@wgn.pl