slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Rezydencja na sprzedaż Legnica (okolice)

Rezydencja na sprzedaż Legnica (okolice)

  • Post category:Rezydencje

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży w okolicach Legnicy (dolnośląskie). Luksusowa rezydencja na sprzedaż poszczycić się może wykończeniem z materiałów najwyższej jakości. Wnętrze ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży zaaranżowano na dwóch kondygnacjach. Luksusowa rezydencja na sprzedaż z rynku wtórnego. Wygodny metraż 136,14 m2 w połączeniu z zapewnieniem przyszłym właścicielom najwyższego komfortu i bezpieczeństwa to kombinacja, która spodoba się wielu klientom. Podobnie jak adekwatna do zastanego luksusu cena 799 tys. zł (5 869 zł/m2). Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży posadowiona jest na starannie wypielęgnowanej działce o pow. 300 m2. Luksusowa rezydencja na sprzedaż oddana do użytku w 2020 roku z funkcjonalnym układem pięciu pokoi.

Luksusowa rezydencja na sprzedaż wyłącznie za pośrednictwem agentów i brokerów WGN. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży wyróżnia się stylowym, eleganckim i wysmakowanym wnętrzem, gdzie znajdziemy:
na NIŻSZYM POZIOMIE: jadalnię + wc + garaż + wiatrołap + pokój dzienny + kotłownię + kuchnię;
na WYŻSZYM POZIOME: garderobę + pralnię + 4 pokoje + łazienkę + schody + hol.

Luksusowa rezydencja na sprzedaż olśniewa bajkowo zagospodarowanym ogrodem ze słonecznym tarasem. Ekskluzywna rezydencja zapewnia swoim domownikom najwyższy stopień komfortu (ogrzewanie podłogowe + automatyczne rolety zewnętrzne) oraz bezpieczeństwa (antywłamaniowe drzwi + instalacja alarmowa + czujniki). Polecam tę luksusową rezydencję na sprzedaż. Prezentacja i zakup ekskluzywnej rezydencji przeprowadzana jest zawsze w obecności Agenta WGN. Ze względów bezpieczeństwa osoby biorące udział w prezentacji zobowiązane są do podania imienia, nazwiska i nr telefonu oraz złożenia podpisu na potwierdzeniu prezentacji i wskazaniu adresu. Koszty leżące pod stronie kupującego to: 2% podatku PCC + taksa notarialna + wpisy do księgi wieczystej + opłaty sądowe + wynagrodzenie biura.

W razie wszelkich pytań (luksusowa rezydencja na sprzedaż, kredyt na jej zakup) skontaktuj się z nami droga mejlową, zadaj swoje pytania oraz umów się na wizytę. Pomagamy bezpłatnie w uzyskaniu kredytu hipotecznego, a przy transakcji sprzedaży zapewniamy obsługę notarialną.

Informacje dotyczące ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowej rezydencji na sprzedaż oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie i przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (201-4010)

Kontakt:
e-mail: m.franieczek@wgn.pl