slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Rezydencja do sprzedaży Wieluń

Rezydencja do sprzedaży Wieluń

  • Post category:Rezydencje

Luksusowa rezydencja na sprzedaż w Wieluniu (łódzkie). Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży pochodzi z rynku wtórnego. Wnętrze luksusowej rezydencji na sprzedaż składa się z dziewięciu pokoi w dobrze skalkulowanej cenie za metr kwadratowy wynoszącej 3 936 zł/m2. Warto w tym momencie dodać, że wszystkie pomieszczenia i pokoje rozmieszczone na dwóch kondygnacjach ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży wykończono materiałami najlepszej klasy. Ma to przełożenie na adekwatną do zastanego luksusu cenę 950 tys. zł, a ta z kolei idzie w parze z gwarancją najwyższego komfortu i bezpieczeństwa. Luksusowa rezydencja na sprzedaż w zabudowie wolno stojącej o powierzchni 241,34 m2. Wszystkie atuty oferowanej do sprzedaży ekskluzywnej rezydencji sprawiają, że jest to doskonała propozycja dla zamożnych klientów, którzy oczekują najwyższego standardu życia. Działka – 1 022 m2.

Luksusowa rezydencja na sprzedaż wyróżnia się przepiękną bryłą oraz funkcjonalnym kompleksem przynależnych budynków towarzyszących. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży rozbudowana i odremontowana w 2000 roku. Rozkład pokoi i pomieszczeń w luksusowej rezydencji na sprzedaż:
KONDYGNACJA 0: pokój dzienny + wc + wiatrołap + jadalnia + hall + garderoba
KONDYGNACJA 1: 4 sypialnie + hall + 2 łazienki.

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży wyróżnia się spośród konkurencyjnych ofert przepięknym ogrodem. Luksusowa rezydencja na sprzedaż imponuje ponadto znakomitą lokalizacją, co czyni ofertę również interesującą pod kątem prowadzenia w niej działalności. Cena luksusowej rezydencji na sprzedaż pozostaje do negocjacji ze zdecydowanym kupującym.

Informacje dotyczące luksusowej rezydencji na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży, a także wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie i przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (045-1437)

Kontakt:
e-mail: wielun@wgn.pl