slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Rezydencja na sprzedaż Legnica (okolice)

Rezydencja na sprzedaż Legnica (okolice)

  • Post category:Rezydencje

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży w okolicach Legnicy (dolnośląski). Luksusowa rezydencja na sprzedaż poszczycić się może wykończeniem z materiałów najwyższej jakości. Wnętrze ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży zaaranżowano na dwóch kondygnacjach. Luksusowa rezydencja na sprzedaż z rynku wtórnego. Wygodny metraż 104 m2 w połączeniu z zapewnieniem przyszłym właścicielom najwyższego komfortu i bezpieczeństwa to kombinacja, która spodoba się wielu klientom. Podobnie jak adekwatna do zastanego luksusu cena 730 tys. zł (7 019 zł/m2). Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży posadowiona jest na starannie wypielęgnowanej działce o pow. 137 m2. Luksusowa rezydencja na sprzedaż oddana do użytku w 2019 roku z funkcjonalnym układem czterech pokoi. Cena luksusowej rezydencji na sprzedaż podlega negocjacji.

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży poszczycić się może komfortowym wykończeniem i kompleksowym wyposażeniem wszystkich pokoi i pomieszczeń. Luksusowa rezydencja na sprzedaż olśniewa również funkcjonalnym rozkładem, gdzie znajdziemy:
KONDYGNACJA 0:
– kotłownię
– garaż
– hol
– łazienkę
– aneks kuchenny
– pokój dzienny
KONDYGNACJA 1:
– łazienka z wc
– 3 sypialnie.
Majętne osoby dysponujące kilkoma autami z pewnością docenią dwa miejsca postojowe: garaż + na podjeździe.

Luksusowa rezydencja na sprzedaż imponuje fantastyczną lokalizacją w otoczeniu elitarnej zabudowy jednorodzinnej, na terenie modnego osiedla. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży tylko za pośrednictwem brokerów i brokerów WGN. Udzielamy bezpłatnej pomocy w doborze i uzyskaniu kredytu hipotecznego na zakup tej ekskluzywnej rezydencji (wiele banków w jednym miejscu). Serdecznie polecam i zapraszamy na prezentację luksusowej rezydencji na sprzedaż,

Informacje dotyczące ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowej rezydencji na sprzedaż, a także wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie i przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (094-1933)

Kontakt:
e-mail: e.dawidowicz@wgn.pl