slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Rezydencja na sprzedaż Inowrocław (okolice)

Rezydencja na sprzedaż Inowrocław (okolice)

  • Post category:Rezydencje

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży w okolicach Inowrocławia (kujawsko-pomorskie). Luksusowa rezydencja na sprzedaż olśniewa swoją komfortową powierzchnią liczącą 109 m2, a także ciekawą ceną 464 tys. zł. Już na początku warto odnotować, że ekskluzywna rezydencja do sprzedaży perfekcyjnie nadaje się pod najbardziej wymagających klientów, nierzadko VIP-ów, którzy docenią najwyższej jakości materiały wykończeniowe oraz niecodziennie spotykany poziom komfortu i bezpieczeństwa. Luksusowa rezydencja na sprzedaż rozplanowana na dwóch kondygnacjach. Rynek wtórny. Wnętrze oferowanej na sprzedaż luksusowej rezydencji o przemyślanym układzie czterech pokoi. Mocnym atutem ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży jest na pewno jej pieczołowicie wypielęgnowana działka 607 m2 oraz cena w przeliczeniu na metr kwadratowy wynosząca 4 257 zł/m2.

Luksusowa rezydencja na sprzedaż w ramach prestiżowego programu „0% prowizji od kupującego”. Kupujący nie płaci wtedy prowizji dla biura, a opłata ta jest przerzucona na stronę sprzedającą. Oferowana do sprzedaży ekskluzywna rezydencja imponuje ponadto starannie wypielęgnowaną działką oraz dostępem do rzeki z możliwością wodowania niewielkiej łodzi. Luksusowa rezydencja na sprzedaż wyłącznie za pośrednictwem agentów i brokerów WGN.

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży wyróżnia się doskonałą lokalizacją w centrum miejscowości, nieopodal punktów usługowych, marketów i sklepów. Olbrzymim ułatwieniem jest z pewnością obecność dodatkowego pomieszczenia gospodarczego na terenie posesji. Luksusowa rezydencja na sprzedaż imponuje swoim przepięknie oświetlonym wnętrzem przy użyciu nowoczesnych LED-ów. Rozkład pokoi i pomieszczeń wygląda następująco:
NIŻSZY POZIOM: jadalnia + kuchnia + salon + wc;
WYŻSZY POZIOM: przedpokój + łazienka + 3 sypialnie.

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży zapewnia przyszłym właścicielom najwyższy stopień zarówno komfortu (ogrzewanie podłogowe), jak i bezpieczeństwa (wideodomofon). Zapraszamy do zapoznania się z omawianą ekskluzywną rezydencję do sprzedaży podczas prezentacji. Bezpłatnie pomożemy w uzyskaniu kredytu – wszystkie banki w jednym miejscu. Reprezentuję markę WGN, która jest liderem na rynku nieruchomości, a dzięki swojemu 30-letniemu doświadczeniu oferuje najwyższą jakość usług. Dysponujemy szerokim zapleczem w postaci wiedzy i doświadczenia naszych agentów, pomocy prawnej oraz kompleksowej obsługi biura. Pozwala nam to zapewnić naszym klientom korzystne i bezpieczne transakcje. Stosujemy system jakości ZJ-WGN. Gwarantujemy pełne zaangażowanie przy współpracy z Państwem.

Informacje dotyczące ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowej rezydencji na sprzedaż i wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (037-4494)

Kontakt:
e-mail: a.gorzelanczyk@wgn.pl