slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Rezydencja do sprzedaży Wieluń (okolice)

Rezydencja do sprzedaży Wieluń (okolice)

  • Post category:Rezydencje

Luksusowa rezydencja na sprzedaż w okolicach Wielunia (łódzkie). Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży wyróżnia się na tle konkurencyjnych ofert swoją atrakcyjną ceną 1,09 mln zł oraz najwyższym stopniem bezpieczeństwa. Luksusowa rezydencja na sprzedaż gwarantuje również przyszłym właścicielom niecodziennie spotykany poziom komfortu i prestiżu. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży o 142 m2 powierzchni posadowiona na działce 1 669 m2. Warto zaznaczyć, że oferowana na sprzedaż luksusowa rezydencja adresowana jest do najbardziej wymagających klientów. Zabudowa wolno stojąca. Wnętrze ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży tworzy sześć pokoi wykończonych materiałami najlepszej jakości. Rok budowy – 2022. Na koniec warto dodać, że luksusowa rezydencja na sprzedaż zachwyca także atrakcyjną ceną za metr kwadratowy wynoszącą 7 676 zł/m2, liczbą dwóch kondygnacji, a także pochodzeniem z rynku wtórnego.

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży wyróżnia się spośród konkurencyjnych ofert swoją atrakcyjną lokalizacją. Okolica uchodzi za bezpieczną, cichą i spokojną. Nieopodal znajdziemy liczne urzędy, pocztę, banki, przychodnie zdrowia, obiekty sportowe, szkoły, przedszkola, sklepy itp. Luksusowa rezydencja na sprzedaż imponuje ponadto starannie utrzymaną działką ze szklarnią.

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży wyposażona jest w bardzo wiele nowoczesnych rozwiązań podnoszących komfort i wygodę życia. Jest tu zarówno sterowany elektronicznie prysznic, zmiękczacz wody, klimatyzacja, centralny odkurzacz, rekuperacja, ogrzewanie podłogowe z oddzielnym termostatem w każdym pomieszczeniu, jak i światłowodowy Internet. Gwarancją bezpieczeństwa jest z kolei rozprowadzona instalacja pod monitoring.

Luksusowa rezydencja na sprzedaż oczarowuje także nowoczesną architekturą z funkcjonalnym rozkładem pokoi i pomieszczeń zaaranżowanych w zgodnie z najnowszymi trendami:
KONDYGNACJA 0: hol wejściowy + wiatrołap + jednostanowiskowy garaż + pralnia + łazienka z wc + pokój + taras + pokój dzienny + jadalnia + kuchnia;
KONDYGNACJA 1: hol + łazienka z wc + balkon + 4 sypialnie.

Zapraszamy na prezentację tej luksusowej rezydencji na sprzedaż. Współpracujemy z 15 bankami. Gwarantujemy profesjonalną pomoc w zakresie wyboru najkorzystniejszej oferty kredytu hipotecznego. Wieloletnia współpraca z 20 Towarzystwami Ubezpieczeniowymi daje nam możliwość dobrania najlepszego ubezpieczenia nieruchomości. Więcej ciekawych ofert na www.wgn.pl.

Informacje dotyczące ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowej rezydencji na sprzedaż, a także wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie i przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (096-1563)

Kontakt:
e-mail: wielun1@wgn.pl