slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Rezydencja na sprzedaż Mazury

Rezydencja na sprzedaż Mazury

  • Post category:Rezydencje

Luksusowa rezydencja na sprzedaż w na Mazurach (warmińsko-mazurskie). Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży wyróżnia się na tle konkurencyjnych ofert swoją atrakcyjną ceną 2,2 mln zł oraz najwyższym stopniem bezpieczeństwa. Luksusowa rezydencja na sprzedaż gwarantuje również przyszłym właścicielom niecodziennie spotykany poziom komfortu i prestiżu. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży o 132 m2 powierzchni posadowiona na działce 382 m2. Warto zaznaczyć, że oferowana na sprzedaż luksusowa rezydencja adresowana jest do najbardziej wymagających klientów. Wnętrze ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży tworzy pięć pokoi wykończonych materiałami najlepszej jakości. Rok budowy – 2020. Na koniec warto dodać, że luksusowa rezydencja na sprzedaż zachwyca także atrakcyjną ceną za metr kwadratowy wynoszącą 16 667 zł/m2, liczbą dwóch kondygnacji, a także pochodzeniem z rynku wtórnego.

Luksusowa rezydencja na sprzedaż zachwyca już od pierwszej prezentacji swoim wypielęgnowanym ogrodem oraz komfortowym wnętrzem gwarantującym życie na europejskim poziomie. Znajdziemy tu:
na NIŻSZYM POZIOMIE:
– kuchnię;
– 2 łazienki;
– pokój;
– pomieszczenie gospodarcze;
– 2 tarasy;
na WYŻSZY POZIOMIE:
– 4 pokoje;
– 3 łazienki.

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży gwarantuje swoim domownikom najwyższy stopień bezpieczeństwa oraz wygody. Dba o to m.in. klimatyzacja + ogrzewanie podłogowe + system nadzoru kamer CCTV ze zdalnym dostępem przez internet + system dostępu do każdego z pokoi kodem lub karta magnetyczną + system antywłamaniowy.

Luksusowa rezydencja na sprzedaż wykończona w standardzie delux. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży zachwyca swoją malowniczą lokalizacją na Mazurach. Wokół prestiżowa zabudowa jednorodzinna. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży urzeka także olbrzymim potencjałem komercyjnym, bowiem perfekcyjnie nadaje się do prowadzenia dobrze prosperującej bazy noclegowej.

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży luksusowej rezydencji, kontaktu z pośrednikiem oraz jej zakupu. Więcej ciekawych ekskluzywnych rezydencji do sprzedaży znajdziesz na www.wgn.pl. Zapewniamy pomoc w doborze i uzyskaniu najkorzystniejszego kredytu hipotecznego na zakup bądź remont luksusowej rezydencji. WGN zapewnia rynkowe ceny, bezpieczeństwo transakcji oraz pomoc notariusza. Wyróżniamy się pełnym zaangażowaniem, ekspercką wiedzą i najwyższym poziomem usług opartych na ponad 30-letnim doświadczeniu. Stosujemy System Jakości ZJ WGN i Kodeks Etyki Zawodowej Polskiej Federacji Rynku Nieruchomości.

Informacje dotyczące ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowej rezydencji na sprzedaż i wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie, a także przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (147-1332)

Kontakt:
e-mail: mbuczynski@wgn.pl