slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Rezydencja do sprzedaży Zielona Góra (okolice)

Rezydencja do sprzedaży Zielona Góra (okolice)

  • Post category:Rezydencje

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży w okolicach Zielonej Góry (lubuskie). Luksusowa rezydencja na sprzedaż olśniewa swoją komfortową powierzchnią liczącą 210 m2, a także ciekawą ceną 599 000 zł. Już na początku warto odnotować, że ekskluzywna rezydencja do sprzedaży perfekcyjnie nadaje się pod najbardziej wymagających klientów, nierzadko VIP-ów, którzy docenią najwyższej jakości materiały wykończeniowe oraz niecodziennie spotykany poziom komfortu i bezpieczeństwa. Luksusowa rezydencja na sprzedaż rozplanowana na 2 kondygnacjach. Zabudowa wolno stojąca. Rynek wtórny. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży oddana została do użytku w 2021 roku. Wnętrze oferowanej na sprzedaż luksusowej rezydencji o przemyślanym układzie 4 pokoi. Mocnym atutem ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży jest na pewno jej pieczołowicie wypielęgnowana działka 1 007 m2 oraz cena w przeliczeniu na metr kwadratowy wynosząca 2 852 zł/m2.

Luksusowa rezydencja na sprzedaż wyłącznie za pośrednictwem agentów i brokerów WGN. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży dedykowana zamożnym rodzinom z dziećmi i wszystkim, którzy szukają przestronnych wnętrz, komfortu, świetnej lokalizacji, a także życia na europejskim poziomie. Luksusowa rezydencja na sprzedaż znajduje się w fantastycznej, zielonej i spokojnej okolicy, w otoczeniu lasu i prestiżowej zabudowy jednorodzinnej.

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży składa się z następujących pomieszczeń i pokoi:
PARTER:
– pokój dzienny;
– jadalnia;
– kuchnia;
– łazienka;
– pralnia;
– kotłownia;
– dwustanowiskowy garaż;
– wiatrołap;
– hol;
– pomieszczenie gospodarcze;
PODDASZE:
– hol;
– 4 sypialnie;
– 2 łazienki;
– garderoba;
– pomieszczenia strychowe;
– balkon.

Luksusowa rezydencja na sprzedaż zapewnia swoim lokatorom najwyższy stopień bezpieczeństwa. Mamy tutaj zarówno monitoring, jak i instalację alarmową. Istnieje również możliwość zainstalowania pompy ciepła, fotowoltaiki oraz rekuperacji powietrza. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży energooszczędna w użytkowaniu.

Zapewniamy pomoc w doborze oraz uzyskaniu najkorzystniejszego kredytu hipotecznego na zakup bądź remont tej luksusowej rezydencji, a przy transakcji sprzedaży zapewniamy obsługę notarialną. Serdecznie zapraszamy na prezentację ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży. Więcej ciekawych ofert na www.wgn.pl. WGN zapewnia rynkowe ceny, bezpieczeństwo transakcji oraz pomoc notariusza. Wyróżniamy się pełnym zaangażowaniem, ekspercką wiedzą i najwyższym poziomem usług opartych na ponad 30-letnim doświadczeniu. Stosujemy System Jakości ZJ WGN oraz Kodeks Etyki Zawodowej Polskiej Federacji Rynku Nieruchomości.

Informacje dotyczące luksusowej rezydencji na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (034-452)

Kontakt:
e-mail: n.wielgosz@wgn.pl