slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Rezydencja do sprzedaży Słupsk (okolice)

Rezydencja do sprzedaży Słupsk (okolice)

  • Post category:Rezydencje

Luksusowa rezydencja na sprzedaż w okolicach Słupska (pomorskie). Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży wyróżnia się na tle konkurencyjnych ofert swoją atrakcyjną ceną 2 400 000 zł oraz najwyższym stopniem bezpieczeństwa. Luksusowa rezydencja na sprzedaż gwarantuje również przyszłym właścicielom niecodziennie spotykany poziom komfortu i prestiżu. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży o 370 m2 powierzchni posadowiona na działce 5400 m2. Warto zaznaczyć, że oferowana na sprzedaż luksusowa rezydencja adresowana jest do najbardziej wymagających klientów. Zabudowa wolno stojąca. Wnętrze ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży tworzy 6 pokoi wykończonych materiałami najlepszej jakości. Na koniec warto dodać, że luksusowa rezydencja na sprzedaż zachwyca także atrakcyjną ceną za metr kwadratowy wynoszącą 6 486 zł/m2, liczbą 2 kondygnacji, a także pochodzeniem z rynku wtórnego.

Ekskluzywna rezydencja na sprzedaż wyróżnia się na tle konkurencyjnych ofert fantastycznym ogrodem z wieloma przepięknymi nasadzeniami. Luksusowa rezydencja do sprzedaży poszczycić się może ogromnym potencjałem komercyjnym, gdyż na zadbanej i zagospodarowanej działce znajdziemy 2 budynki mieszkalne (każdy z osobnym wejściem), które można wynajmować turystom. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży ekonomiczna w utrzymaniu (22 panele fotowoltaiczne o łącznej mocy 10 kW).

Luksusowa rezydencja na sprzedaż dedykowana zamożnym klientom, dla których priorytetem jest najwyższy standard życia, komfort, wygoda, nowoczesny design oraz możliwości korzystania z piękna nadmorskiego otoczenia. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży wyróżnia się także architekturą i funkcjonalnością. Luksusowa rezydencja na sprzedaż zachwyca przestronnym wnętrzem o imponującym charakterze, pełnym elegancji i luksusu:
KONDYGNACJA 0: sypialnia + pokój dzienny + łazienka + kuchnia + pomieszczenie gospodarcze + wc + pralnia + sauna + hol;
PIĘTRO 1: taras + 4 sypialnie + klatka schodowa + łazienka.

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży olśniewa fantastyczną lokalizacją nieopodal morza (3 500 m) w bezpiecznej i cichej okolicy. Luksusowa rezydencja na sprzedaż łącznie z prywatnym basenem. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży zakwalifikowana została do programu „0% prowizji od kupującego”, co oznacza, że prowizję dla biura pokrywa wyłącznie sprzedający (właściciel). Więcej ciekawych ofert na www.wgn.pl. Dodatkowych informacji udzielimy drogą mejlową. Stosujemy system jakości ZJ WGN oraz Kodeks Etyki Zawodowej Polskiej Federacji Rynku Nieruchomości. Wyróżniamy się pełnym zaangażowaniem, ekspercką wiedzą i najwyższym poziomem usług opartych na ponad 30 letnim doświadczeniu. Przy transakcji zakupu zapewniamy obsługę notarialną oraz dzięki współpracy z 22 bankami, pomagamy w negocjowaniu jak najniższej raty oraz uzyskaniu bankowego kredytu na nieruchomości. WGN gwarantuje rynkowe ceny, bezpieczeństwo transakcji oraz pomoc notarialną. W razie wszelkich pytań (luksusowa rezydencja do sprzedaży, kredyt na zakup) skontaktuj się z nami drogą mejlową, zapytaj i umów się na prezentację.

Informacje dotyczące luksusowej rezydencji na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (030-27376)

Kontakt:
e-mail: jadwiga.kubicz@wgn.pl