slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Rezydencja do sprzedaży Wrocław

Rezydencja do sprzedaży Wrocław

  • Post category:Rezydencje

Luksusowa rezydencja na sprzedaż we Wrocławiu (dolnośląskie). Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży zachwyca okazyjną ceną za metr kwadratowy (14 444 zł/m2) i dedykowana jest najbardziej wymagającym osobom nie tolerującym żadnych kompromisów, jeśli chodzi o jakość. Dużą zaletą luksusowej rezydencji na sprzedaż jest zadbana i zagospodarowana działka o pow. 1 975 m2, a także ciekawa cena 6,5 mln zł. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży w zabudowie wolno stojącej planowana do oddania w 2023 roku. Powierzchnia oferowanej na sprzedaż luksusowa rezydencja to 450 m2. Rynek wtórny. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży składa się z dwóch kondygnacji, na których zaaranżowano pięć pokoi. Standard deweloperski. Luksusowa rezydencja na sprzedaż gwarantuje nowym domownikom niespotykany poczucie komfortu i bezpieczeństwa. Sprzyjają temu użyte materiały najlepszego sortu.

Luksusowa rezydencja na sprzedaż zaprojektowana w energooszczędnym standardzie i oddawana w stanie deweloperskim. Rozkład pokoi oraz pomieszczeń w ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży:
KONDYGNACJA 0: dwustanowiskowy garaż + pralnia + kotłownia + pokój/gabinet + spiżarnia + przedsionek + 2 łazienki + 2 garderoby + sypialnia + jadalnia + pokój dzienny + kuchnia
KONDYGNACJA 1: pomieszczenie gospodarcze + 2 tarasy + pokój rekreacyjny + 2 sypialnie + łazienka.
Majętne osoby dysponujące kilkoma autami z pewnością docenią dwustanowiskowy garaż.

Luksusowa rezydencja na sprzedaż zachwyca dwoma pięknymi tarami, basenem oraz SPA. Wnętrze ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży olśniewa dużym nasłonecznieniem. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży imponuje także swoją bryłą: dwukolorową elewacją z kamienia połączonego z białym i czarnym tynkiem. Nowoczesny projekt. Więcej ciekawych ofert znajdziecie Państwo na www.wgn.pl. Gwarantujemy pomoc w doborze i uzyskaniu najkorzystniejszego kredytu hipotecznego na zakup lub remont nieruchomości.

WGN gwarantuje rynkowe ceny, bezpieczeństwo atrakcyjnej transakcji bezpieczeństwo, a także pomoc notariusza. Wyróżniamy się pełnym zaangażowaniem, ekspercką wiedzą i najwyższym poziomem usług, opartych na ponad 30-letnim doświadczeniu Rynku. Stosujemy System Jakości ZJ WGN i zasady Kodeksu Etyki Zawodowej.

Informacje dotyczące ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowej rezydencji na sprzedaż, a także wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie i przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (014-16294)

Kontakt:
e-mail: m.joks@wgn.pl