slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Rezydencja sprzedaż Poznań (okolice)

Rezydencja sprzedaż Poznań (okolice)

  • Post category:Rezydencje

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży w okolicach Poznania (wielkopolskie). Luksusowa rezydencja na sprzedaż poszczycić się może wolno stojącą zabudową i wykończeniem z materiałów najwyższej jakości. Wnętrze ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży zaaranżowano na dwóch kondygnacjach. Luksusowa rezydencja na sprzedaż z rynku wtórnego. Wygodny metraż 150 m2 w połączeniu z zapewnieniem przyszłym właścicielom najwyższego komfortu i bezpieczeństwa to kombinacja, która spodoba się wielu klientom. Podobnie jak adekwatna do zastanego luksusu cena 849 tys. zł (5 660 zł/m2). Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży posadowiona jest na starannie wypielęgnowanej działce o pow. 814 m2. Luksusowa rezydencja na sprzedaż o funkcjonalnym układzie siedmiu pokoi.

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży w ramach cenionego przez naszych klientów programu „0% prowizji od kupującego”, dzięki czemu prowizję dla biura pokrywa tylko strona sprzedająca. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży zachwyca swoją ogromną powierzchnią, dzięki czemu może być zamieszkała przez wieloosobową rodzinę bądź rodzinę wielopokoleniową. Wnętrze oferowanej na sprzedaż luksusowej rezydencji tworzą:
POZIOM ZERO: kuchnia + pokój + garaż + wiatrołap + pomieszczenie gospodarcze/łazienka robocza + + pokój dzienny
POZIOM JEDEN: łazienka + łazienka + 3 pokoje + kuchnia.

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży z przepięknym, dużym tarasem i bajkowym ogrodem. Luksusowa rezydencja na sprzedaż wyposażona w wiele nowinek technologicznych (światłowód). Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży zachwyca doskonałą lokalizacją. W sąsiedztwie znajdziemy przedszkola + obiekty sportowe + sklepy + szkoły + markety.

Pomagamy w uzyskaniu najkorzystniejszego kredytu hipotecznego na zakup tej ekskluzywnej rezydencji. WGN zapewnia rynkowe ceny, bezpieczeństwo znakomitej transakcji i obsługę notarialną. Wyróżniamy się pełnym zaangażowaniem, ekspercką wiedzą i najwyższym poziomem usług opartych na ponad 30-letnim doświadczeniu. Stosujemy System Jakości ZJ WGN oraz Kodeks Etyki Zawodowej Polskiej Federacji Rynku Nieruchomości.

Informacje dotyczące ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowej rezydencji na sprzedaż oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie i przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (197-417)

Kontakt:
e-mail: d.bulaszenko@wgn.pl