slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Rezydencja do sprzedaży Szczecin (okolice)

Rezydencja do sprzedaży Szczecin (okolice)

  • Post category:Rezydencje

Luksusowa rezydencja na sprzedaż w okolicach Szczecina (zachodniopomorskie). Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży wyróżnia się na tle konkurencyjnych ofert swoją atrakcyjną ceną 2,99 mln zł oraz najwyższym stopniem bezpieczeństwa.Luksusowa rezydencja na sprzedaż gwarantuje również przyszłym właścicielom niecodziennie spotykany poziom komfortu i prestiżu. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży o 190,03 m2 powierzchni posadowiona na działce 1 994 m2. Warto zaznaczyć, że oferowana na sprzedaż luksusowa rezydencja adresowana jest do najbardziej wymagających klientów. Zabudowa wolno stojąca. Wnętrze ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży tworzy sześć pokoi wykończonych materiałami najlepszej jakości. Rok budowy – 2021. Standard deweloperski. Na koniec warto dodać, że luksusowa rezydencja na sprzedaż zachwyca także atrakcyjną ceną za metr kwadratowy wynoszącą 15 734 zł/m2, liczbą dwóch kondygnacji, a także pochodzeniem z rynku pierwotnego.

Luksusowa rezydencja na sprzedaż zachwyca już od pierwszej prezentacji swoim eleganckim wnętrzem, gustowną aranżacją pokoi oraz prestiżem. Rozkład pokoi oraz pomieszczeń w ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży:
KONDYGNACJA -1: 2 pomieszczenia (sala kinowa, siłownia, sauna) + kotłownia + pokój barowy
KONDYGNACJA 0: wc + jadalnia + kuchnia + pokój dzienny + przedsionek
KONDYGNACJA 1: taras + łazienka + garderoba + 3 sypialnie + gabinet.

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży wyposażona jest w liczne nowoczesne rozwiązania (centralny odkurzacz, instalacja do montażu centrali alarmowej). Warto podkreślić, że luksusowa rezydencja na sprzedaż jest całodobowo dozorowana kamerami i alarmem zewnętrznej firmy ochraniarskiej. Do długiej listy zalet tej ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży koniecznie trzeba dodać umeblowane, wyposażone i wykończone wnętrze w najwyższym standardzie.

Luksusowa rezydencja na sprzedaż imponuje również atrakcyjną lokalizacją z bliskim dostępem do jeziora. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży dedykowana dla osób, które chcą mieszkać i pracować pod jednym dachem. W przeszłości prowadzona tu była działalność handlowo-usługowa (zakład montażu instalacji LPG, warsztat samochodowy/motocyklowy, salon sprzedaży motocykli, warsztat ślusarsko-szlifierski, a obecnie, po modernizacji, możliwa jest niemal każda działalność.

Zapraszamy na prezentację tej luksusowej rezydencji na sprzedaż. Przy zakupie ekskluzywnej rezydencji gwarantujemy pełną obsługę kredytową na bardzo korzystnych warunkach. Naszym priorytetem jest bezpieczeństwo i zadowolenie naszych Klientów. Informacje dotyczące ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowej rezydencji na sprzedaż, a także wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie i przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (105-12887)

Kontakt:
e-mail: k.splawska@wgn.pl