slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Rezydencja do sprzedaży Wrocław

Rezydencja do sprzedaży Wrocław

  • Post category:Rezydencje

Luksusowy dom na sprzedaż we Wrocławiu (dolnośląskie). Ekskluzywny dom do sprzedaży zachwyca okazyjną ceną za metr kwadratowy (9 218 zł/m2) i dedykowany jest koneserom oraz najbardziej wymagającym osobom nie tolerującym żadnych kompromisów, jeśli chodzi o jakość. Dużą zaletą luksusowego domu na sprzedaż jest zadbana i zagospodarowana działka o pow. 1 054 m2, a także ciekawa cena 1 980 000 zł. Ekskluzywny dom do sprzedaży w zabudowie wolno stojącej oddany do użytku w 2001 roku. Powierzchnia oferowanego na sprzedaż luksusowego domu to 214,8 m2. Rynek wtórny. Ekskluzywny dom do sprzedaży składa się z 1 kondygnacji, na której zaaranżowano 5 pokoi. Luksusowy dom na sprzedaż gwarantuje nowym domownikom niespotykany poczucie komfortu i bezpieczeństwa. Sprzyjają temu użyte materiały najlepszego sortu.

Luksusowy dom na sprzedaż tylko za pośrednictwem brokerów WGN. Ekskluzywny dom do sprzedaży zachwyca malowniczą lokalizacją w urokliwej okolicy otoczonej zielenią. Luksusowy dom na sprzedaż zaprojektowany w prowansalskim stylu. Dużą zaletą oferowanego do sprzedaży ekskluzywnego domu jest przepiękny ogród z licznymi nasadzeniami i starodrzewem. Rodziny posiadające samochód na pewno docenią garaż.

Luksusowy dom na sprzedaż składa się z następujących pomieszczeń i pokoi:
PIWNICA: pomieszczenie gospodarcze + pralnia
PARTER: salon + taras + kuchnia + łazienka + gabinet + garderoba
PÓŁPIĘTRO: pokój
PODDASZE: 3 sypialnie + garderoba + łazienka.

Ekskluzywny dom do sprzedaży wyróżnia się także ciekawą lokalizacją w pobliżu sklepów, szkół, przedszkoli etc. Zapraszamy serdecznie na prezentację tego luksusowego domu na sprzedaż. Więcej ciekawych ofert znajdziesz na wgn.pl. Informacje dotyczące luksusowego domu na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnego domu do sprzedaży oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (014-16317)

Kontakt:
e-mail: m.joks@wgn.pl