slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Rezydencja na sprzedaż Ustroń

Rezydencja na sprzedaż Ustroń

  • Post category:Rezydencje

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży w Ustroń (śląskie). Luksusowa rezydencja na sprzedaż poszczycić się może wolno stojącą zabudową i wykończeniem z materiałów najwyższej jakości. Wnętrze ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży zaaranżowano na dwóch kondygnacjach. Luksusowa rezydencja na sprzedaż z rynku pierwotnego. Wygodny metraż 174 m2 w połączeniu z zapewnieniem przyszłym właścicielom najwyższego komfortu i bezpieczeństwa to kombinacja, która spodoba się wielu klientom. Standard deweloperski. Podobnie jak adekwatna do zastanego luksusu cena 1,25 mln zł (7 184 zł/m2). Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży posadowiona jest na starannie wypielęgnowanej działce o pow. 800 m2. Luksusowa rezydencja na sprzedaż oddana do użytku w 2022 roku z funkcjonalnym układem pięciu pokoi.

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży zapewnia nowym mieszkańcom nie tylko europejski poziom życia (klimatyzacja multisplit, ogrzewanie płaszczyznowe), ale też wysoki stopień bezpieczeństwa. Jest tu zarówno instalacja zewnętrznych kamer i instalacja alarmowa, ale też instalacja dzwonkowa oraz instalacja wideodomofonowa. Luksusowa rezydencja na sprzedaż wyposażona została w wiele nowoczesnych technologii, jak system fotowoltaiczny, centralny odkurzacz, system rekuperacji, pompa ciepła typu split. Rozkład pokoi oraz pomieszczeń w ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży:
KONDYGNACJA 0: wiata garażowa + taras + komunikacja + kuchnia + pokój dzienny + łazienka + garderoba + gabinet
KONDYGNACJA 1: 2 garderoby + 3 sypialnie + komunikacja + 2 łazienki + balkon.

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży tylko za pośrednictwem brokerów i brokerów WGN. Serdecznie zapraszamy na prezentację tej luksusowej rezydencji na sprzedaż. Rozmawiamy po angielsku, niemiecku i włosku. Gwarantujemy pomoc w doborze, a także uzyskaniu najkorzystniejszego kredytu hipotecznego na zakup bądź jej remont. Informacje dotyczące ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowej rezydencji na sprzedaż i wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie, a także przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (063-26595)

Kontakt:
e-mail: ustron@wgn.pl