slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Rezydencja do sprzedaży Wrocław

Rezydencja do sprzedaży Wrocław

  • Post category:Rezydencje

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży we Wrocławiu (dolnośląskie). Luksusowa rezydencja na sprzedaż poszczycić się może wolno stojącą zabudową i wykończeniem z materiałów najwyższej jakości. Wnętrze ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży zaaranżowano na dwóch kondygnacjach. Luksusowa rezydencja na sprzedaż z rynku wtórnego. Wygodny metraż 450 m2 w połączeniu z zapewnieniem przyszłym właścicielom najwyższego komfortu i bezpieczeństwa to kombinacja, która spodoba się wielu klientom. Podobnie jak adekwatna do zastanego luksusu cena 6,5 mln zł (14 444 zł/m2). Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży posadowiona jest na starannie wypielęgnowanej działce o pow. 1 975 m2. Luksusowa rezydencja na sprzedaż oddana zostanie do użytku w 2023 roku z funkcjonalnym układem pięciu pokoi. Standard deweloperski.

Luksusowa rezydencja na sprzedaż zachwyca w pierwszej kolejności swoją przepiękną architekturą z dwukolorową elewacją z kamienia połączonego z białym i czarnym tynkiem. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży olśniewa ponadto swoim zaprojektowanym w nowoczesnym designie, słonecznym wnętrzem. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży wyróżnia się ponadto 2 pięknymi tarasami, basenem i SPA. Zmotoryzowanych na pewno zainteresuje 2-stanowiskowy garaż. Wnętrze oferowanej na sprzedaż luksusowej rezydencji tworzą:
NIŻSZY POZIOM: jadalnia + 2 garderoby + przedsionek + pokój/gabinet + pralnia + 2-stanowiskowy garaż + kuchnia + salon + sypialnia + 2 łazienki + spiżarnia + kotłownia;
WYŻSZY POZIOM: 2 tarasy + pomieszczenie gospodarcze + 2 sypialnie + łazienka + pokój rekreacyjny.

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży zaprojektowana w energooszczędnym standardzie i oddawana w stanie deweloperskim. Więcej ciekawych ofert znajdziecie Państwo na www.wgn.pl. Zapewniamy pomoc w doborze i uzyskaniu najkorzystniejszego kredytu hipotecznego na zakup lub remont nieruchomości. WGN zapewnia rynkowe ceny, bezpieczeństwo transakcji oraz pomoc notariusza. Wyróżniamy się pełnym zaangażowaniem, ekspercką wiedzą i najwyższym poziomem usług, opartych na ponad 30-letnim doświadczeniu Rynku. Stosujemy System Jakości ZJ WGN i zasady Kodeksu Etyki Zawodowej.

Informacje dotyczące luksusowej rezydencji na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie i przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (014-16294)

Kontakt:
e-mail: m.joks@wgn.pl