elegancki salon w luksusowej rezydencji na sprzedaż Wrocław (okolice)

Rezydencja do sprzedaży Wrocław (okolice)

Luksusowa rezydencja na sprzedaż w okolicach Wrocławia (dolnośląskie). Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży zachwyca okazyjną ceną za metr kwadratowy (5 594 zł/m2) i dedykowana jest najbardziej wymagającym osobom nie tolerującym żadnych kompromisów, jeśli chodzi o jakość. Dużą zaletą luksusowej rezydencji na sprzedaż jest zadbana i zagospodarowana działka o pow. 884 m2, a także ciekawa cena 895 000 zł. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży w zabudowie wolno stojącej oddana do użytku w 2010 roku. Powierzchnia oferowanej na sprzedaż luksusowa rezydencja to 160 m2. Rynek wtórny. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży składa się z 2 kondygnacji, na których zaaranżowano 5 pokoi. Luksusowa rezydencja na sprzedaż gwarantuje nowym domownikom niespotykany poczucie komfortu i bezpieczeństwa. Sprzyjają temu użyte materiały najlepszego sortu.

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży zachwyca już od pierwszej prezentacji swoją starannie zadbaną działką oraz znakomitą lokalizacją w cichej i spokojnej okolicy, w otoczeniu prestiżowej zabudowy jednorodzinnej. Na zmotoryzowanych czekają 2 garaże. Rozkład pokoi i pomieszczeń w luksusowej rezydencji na sprzedaż:
KONDYGNACJA -1: pomieszczenia piwniczne
KONDYGNACJA 0: przedpokój + salon + pokój + łazienka + 2 kuchnie + kotłownia + taras + balkon
KONDYGNACJA 1: 3 sypialnie + łazienka + garderoba + taras + balkon.

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży gwarantuje nowym właścicielom duże poczucie bezpieczeństwa dzięki solidnym, antywłamaniowym drzwiom wejściowym oraz antywłamaniowym roletom w oknach. Luksusowa rezydencja na sprzedaż wraz z umeblowaniem + wyposażeniem kuchni. Duża zaletą oferowanej do sprzedaży ekskluzywnej rezydencji jest automatyczny system nawadniania ogrodu ze studni głębinowej.

Luksusowa rezydencja na sprzedaż zachwyca ponadto swoją atrakcyjną lokalizacją. Zainteresowanych zapraszam do osobistego zapoznania się z całą ekskluzywną rezydencją do sprzedaży podczas prezentacji. Informacje dotyczące luksusowej rezydencji na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (201-3768)

Kontakt:
e-mail: k.zielinski@wgn.pl