slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Rezydencja do sprzedaży Wrocław (okolice)

Rezydencja do sprzedaży Wrocław (okolice)

  • Post category:Rezydencje

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży w okolicach Wrocławia (dolnośląskie). Luksusowa rezydencja na sprzedaż olśniewa swoją komfortową powierzchnią liczącą 160 m2, a także ciekawą ceną 895 tys. zł. Już na początku warto odnotować, że ekskluzywna rezydencja do sprzedaży perfekcyjnie nadaje się pod najbardziej wymagających klientów, nierzadko VIP-ów, którzy docenią najwyższej jakości materiały wykończeniowe oraz niecodziennie spotykany poziom komfortu i bezpieczeństwa. Luksusowa rezydencja na sprzedaż rozplanowana na dwóch kondygnacjach. Zabudowa wolno stojąca. Rynek wtórny. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży oddana została do użytku w 2010 roku. Wnętrze oferowanej na sprzedaż luksusowej rezydencji o przemyślanym układzie pięciu pokoi. Mocnym atutem ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży jest na pewno atrakcyjna działka o powierzchni 884 oraz cena w przeliczeniu na metr kwadratowy wynosząca 5 594 zł/m2.

Luksusowa rezydencja na sprzedaż wyróżnia się przepięknie wypielęgnowaną działką, a także doskonałą lokalizacją w bezpiecznej i cichej okolicy, w otoczeniu elitarnej zabudowy jednorodzinnej. Na rodziny posiadające więcej niż jeden samochód czekają aż dwa garaże. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży imponuje swoim wytwornym, eleganckim i zaaranżowanym z dbałością o każdy szczegół wnętrzem:
POZIOM MINUS JEDEN: pomieszczenia piwniczne;
POZIOM ZERO: taras + 2 kuchnie + pokój + przedpokój + łazienka + kotłownia + pokój dzienny + balkon;
POZIOM JEDEN: taras + łazienka + 3 sypialnie + garderoba + balkon.

Luksusowa rezydencja na sprzedaż zapewnia nowym właścicielom bezpieczeństwo oraz komfort najwyższego poziomu. Mamy tu zarówno antywłamaniowe drzwi wejściowe, jak i antywłamaniowe rolety w oknach. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży łącznie z umeblowaniem + wyposażeniem kuchni. Zainteresowanych zakupem tej luksusowej rezydencji zapraszamy na prezentację.

Informacje dotyczące ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowej rezydencji na sprzedaż, a także wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie i przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (201-3768)

Kontakt:
e-mail: k.zielinski@wgn.pl