komfortowy pokój dzienny w ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży Wrocław

Rezydencja na sprzedaż Wrocław

Luksusowa rezydencja na sprzedaż w we Wrocławiu (dolnośląskie). Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży pochodzi z rynku wtórnego i została oddana do użytku w 2005 roku. Wnętrze luksusowej rezydencji na sprzedaż składa się z pięciu pokoi w dobrze skalkulowanej cenie za metr kwadratowy wynoszącej 11 559 zł/m2. Warto w tym momencie dodać, że wszystkie pomieszczenia i pokoje rozmieszczone na dwóch kondygnacjach ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży wykończono materiałami najlepszej klasy. Ma to przełożenie na adekwatną do zastanego luksusu cenę 3,699 mln zł, a ta z kolei idzie w parze z gwarancją najwyższego komfortu i bezpieczeństwa. Luksusowa rezydencja na sprzedaż w zabudowie wolno stojącej o powierzchni 320 m2. Wszystkie atuty oferowanej do sprzedaży ekskluzywnej rezydencji sprawiają, że jest to doskonała propozycja dla zamożnych klientów, którzy oczekują najwyższego standardu życia. Działka – 5 225 m2.

Luksusowa rezydencja na sprzedaż olśniewa swoją perfekcyjną lokalizacją blisko lasu i pieczołowicie wypielęgnowanym ogrodem z uroczym skalnikiem. W pobliżu niezbędna infrastruktura. Rozkład pokoi oraz pomieszczeń w ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży:
NA NIŻSZEJ KONDYGNACJI znajdziemy: pomieszczenia gospodarcze + salon + taras + kotłownię + kuchnię
NA WYŻSZEJ KONDYGNACJI znajdziemy: łazienkę + 3 garderoby + pokój kąpielowy + taras + 4 sypialnie.

Luksusowa rezydencja na sprzedaż objęta znanym i cenionym programem „0% prowizji od kupującego”. Kupujący nie płaci wtedy prowizji dla biura, a opłata ta jest przerzucona na stronę sprzedającą. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży wyróżnia się ponadto potencjałem z przeznaczeniem pod działalność komercyjną (teren w najbliższej okolicy może być wykorzystany do rozbudowy).

Zapraszamy na prezentację tej ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży. Informacje dotyczące luksusowej rezydencji na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie i przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (014-16122)

Kontakt:
e-mail: lidia.dolhan@wgn.pl