wytworny pokój gościnny w luksusowej rezydencji do sprzedaży Wrocław

Rezydencja na sprzedaż Wrocław

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży we Wrocławiu (dolnośląskie). Luksusowa rezydencja do sprzedaż z rynku wtórnego wykończona w niecodziennie spotykanym, wysokim standardzie na zadbanej i zagospodarowanej działce o pow. 5 225 mkw. Ogromnym plusem jest tu poszukiwana na rynku, znakomita i malownicza lokalizacja, wygodny układ pięciu pokoi a także dostosowany do nich metraż 320 mkw. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży w zabudowie wolno stojącej i korzystnej cenie 3,899 mln zł. Warto zaznaczyć, że luksusowa rezydencja na sprzedaż nadaje się od razu do zamieszkania. Rok budowy – 2005. Długą listę zalet zamykają najlepszego gatunku materiały wykończeniowe, praktyczny rozkład pomieszczeń na dwóch kondygnacjach oraz niezwykle konkurencyjna cena za metr kwadratowy wynosząca 12 184 zł/mkw.

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży wyróżnia się najbliższym otoczeniem, to znaczy starannie utrzymanym ogrodem ze skalnikiem. Wnętrze ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży tworzą następujące pomieszczenia i pokoje:
na POZIOMIE NIŻEJ znajdziemy: taras + pokój dzienny + kuchnię + pomieszczenia gospodarcze + kotłownię
na POZIOMIE WYŻEJ znajdziemy: pokój kąpielowy + 3 garderoby + taras + łazienkę + 4 sypialnie.

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży objęta znanym i cenionym programem „0% prowizji od kupującego”. Kupujący nie płaci wtedy prowizji dla biura, a opłata ta jest przerzucona na stronę sprzedającą. Luksusowa rezydencja na sprzedaż zachwyca ponadto potencjałem z przeznaczeniem pod działalność komercyjną (teren wokół może być wykorzystany do rozbudowy). Długą listę zalet luksusowej rezydencji na sprzedaż zamyka urokliwa lokalizacja nieopodal lasu. W pobliżu bogata infrastruktura. Zapraszam na prezentację tej luksusowej rezydencji na sprzedaż.

Informacje dotyczące ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowej rezydencji na sprzedaż, a także wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (014-16122)

Kontakt:
e-mail: lidia.dolhan@wgn.pl