slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Rezydencja do wynajęcia Legnica (okolice)

Rezydencja do wynajęcia Legnica (okolice)

  • Post category:Rezydencje

Ekskluzywna rezydencja do wynajmu w okolicach Legnicy (dolnośląskie). Luksusowa rezydencja na wynajem olśniewa swoją komfortową powierzchnią liczącą 200 m2, a także ciekawą ceną 7 000 zł/m-c. Już na początku warto odnotować, że ekskluzywna rezydencja do wynajęcia perfekcyjnie nadaje się pod najbardziej wymagających klientów, nierzadko VIP-ów, którzy docenią najwyższej jakości materiały wykończeniowe oraz niecodziennie spotykany poziom komfortu i bezpieczeństwa. Luksusowa rezydencja do wynajmu rozplanowana na 2 kondygnacjach. Zabudowa wolno stojąca. Rynek wtórny. Ekskluzywna rezydencja do wynajmu oddana została do użytku w 1938 roku. Wnętrze oferowanej na wynajem luksusowej rezydencji o przemyślanym układzie 6 pokoi. Mocnym atutem ekskluzywnej rezydencji do wynajęcia jest na pewno jej pieczołowicie wypielęgnowana działka 6 500 m2.

Luksusowa rezydencja do wynajęcia o ogromnym potencjale (dodatkowy budynek) i przepięknie zaaranżowanym wnętrzu. Zamożny osoby dysponujące kilkoma samochodami docenią ogromny, 3-stanowiskowy garaż. Ekskluzywna rezydencja do wynajmu wyróżnia się także ciekawym rozkładem pomieszczeń:
PIWNICA
PARTER:
– salon;
– kuchnia;
– jadalnia;
– 2 pokoje;
– łazienka z wc;
– pralnia;
– hol;
PIĘTRO:
– sypialnia;
– balkon;
– 2 pokoje;
– łazienka z wc.
Zaadaptowany, duży strych daje możliwość stworzenia kolejnych pomieszczeń. Wszystkie pokoje i pomieszczenia w oferowanej na wynajem ekskluzywnej rezydencji są w większości umeblowane i wyposażone.

Luksusowa rezydencja do wynajęcia zachwyca także starannie wypielęgnowanym ogrodem. Ekskluzywna rezydencja do wynajmu gwarantuje swoim mieszkańcom życie na europejskim poziomie w otoczeniu wygód i luksusów (ogrzewanie podłogowe). W pierwszym miesiącu wynajmu luksusowej rezydencji obowiązuje jednorazowa, zwrotna kaucja w wysokości 7 000 zł. Na koniec warto podkreślić, że oferowana do wynajęcia ekskluzywna rezydencja znajduje się w korzystnej lokalizacji i w pobliżu niezbędnej do codziennego życia infrastruktury: urzędów, przedszkoli, szkół, obiektów sportowych, placów zabaw, aptek, sklepów, poczty, banku, stacji paliw itp.

Informacje dotyczące luksusowej rezydencji do wynajęcia zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnej rezydencji do wynajmu oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (152-3572)

Kontakt:
e-mail: n.ratajczak@wgn.pl