slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Rezydencja do sprzedaży Wrocław (okolice)

Rezydencja do sprzedaży Wrocław (okolice)

  • Post category:Rezydencje

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży w okolicach Wrocławia (dolnośląskie)). Luksusowa rezydencja na sprzedaż poszczycić się może wolno stojącą zabudową i wykończeniem z materiałów najwyższej jakości. Wnętrze ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży zaaranżowano na dwóch kondygnacjach. Luksusowa rezydencja na sprzedaż z rynku wtórnego. Wygodny metraż 530 m2 w połączeniu z zapewnieniem przyszłym właścicielom najwyższego komfortu i bezpieczeństwa to kombinacja, która spodoba się wielu klientom. Podobnie jak adekwatna do zastanego luksusu cena 2 mln zł (3 774 zł/m2). Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży posadowiona jest na starannie wypielęgnowanej działce o pow. 5 000 m2. Luksusowa rezydencja na sprzedaż o funkcjonalnym układzie dziewięciu pokoi.

Luksusowa rezydencja na sprzedaż zapewnia swoim domownikom europejski poziom życia w komforcie i niezliczonych wygodach. Mamy tu, dla przykładu, ogrzewanie podłogowe (hol i łazienki) oraz prywatny basen. Dużym atutem oferowanej do sprzedaży ekskluzywnej rezydencji jest także jej eleganckie, wytworne i wysmakowane wnętrze zaprojektowane z wyczuciem dobrego gustu. Luksusowa rezydencja na sprzedaż poszczycić się może swoją malowniczą lokalizacją w otoczeniu lasów. Właścicieli aut na pewno ucieszy duży garaż na 2 pojazdy. W poczet niekwestionowanych zalet warto dodać także najbliższe otoczenie, to jest dużą, ładną działkę.

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży składa się z następujących pomieszczeń i pokoi:
KONDYGNACJA NIŻSZA: garaż + spiżarnia + hol + kuchnia + jadalnia + pokój dzienny + basen + 2 pomieszczenia gospodarcze + pralnia + łazienka + kancelaria + sala telewizyjna;
KONDYGNACJA WYŻSZA: 2 łazienki + 5 pokoi + 3 garderoby.
Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży o przepięknej architekturze stylizowanej na dwór.

Informacje dotyczące ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowej rezydencji na sprzedaż, a także wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie i przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (014-16050)

Kontakt:
e-mail: lidia.dolhan@wgn.pl