slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Rezydencja na sprzedaż Hiszpania (Mar Meno)

Rezydencja na sprzedaż Hiszpania (Mar Meno)

  • Post category:Rezydencje

Luksusowa rezydencja na sprzedaż w Mar Meno (Hiszpania). Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży pochodzi z rynku pierwotnego. Wnętrze luksusowej rezydencji na sprzedaż składa się z pięciu pokoi w dobrze skalkulowanej cenie za metr kwadratowy wynoszącej 14 755 zł/m2. Warto w tym momencie dodać, że wszystkie pomieszczenia i pokoje rozmieszczone na dwóch kondygnacjach ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży wykończono materiałami najlepszej klasy. Ma to przełożenie na adekwatną do zastanego luksusu cenę 2 257 500 zł, a ta z kolei idzie w parze z gwarancją najwyższego komfortu i bezpieczeństwa. Luksusowa rezydencja na sprzedaż w zabudowie wolno stojącej o powierzchni 153 m2. Wszystkie atuty oferowanej do sprzedaży ekskluzywnej rezydencji sprawiają, że jest to doskonała propozycja dla zamożnych klientów, którzy oczekują najwyższego standardu życia. Działka – 430 m2.

Luksusowa rezydencja do sprzedaży oczarowuje już od pierwszego przekroczenia progu swoim słonecznym, eleganckim i zaaranżowanym w wysmakowanym stylu wnętrzem. Tworzą je następujące pomieszczenia i pokoje:
– kuchnia;
– pokój dzienny;
– 4 sypialnie;
– solarium;
– taras;
– 3 łazienki.

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży wyróżnia się ponadto fenomenalną lokalizacją w sąsiedztwie piaszczystych plaż i doskonałych terenów do uprawiania sportów wodnych, jak np. windsurfing i kitesurfing. To również doskonałe miejsce pod względem klimatu, gdyż mamy gwarancję słońca przez niemal 365 dni w roku, a woda ma średnią temperaturę +18 st. C. Rodziny posiadające samochód ucieszy na pewno garaż. Wszystkim natomiast przyda się funkcjonalne pomieszczenie gospodarcze.

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży zakwalifikowana została do słynnego programu „Oferta bezpośrednia – 0% prowizji od kupującego”, dzięki czemu prowizję dla biura pokrywa tylko sprzedający (właściciel). Do luksusowej rezydencji na sprzedaż przynależy ogród + basen. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży tylko za pośrednictwem brokerów oraz agentów WGN.

WGN zapewnia całkowitą obsługę klienta: prezentacje wcześniej wyselekcjonowanych luksusowych rezydencji na sprzedaż, usługę tłumacza, pomoc w załatwieniu wszystkich formalności przy ich zakupie, uzyskanie korzystnego kredytu w hiszpańskim banku. Zajmujemy się także obsługą najmu luksusowych rezydencji należących do naszych klientów. Posiadamy bogatą ofertę ekskluzywnych rezydencji do sprzedaży w Hiszpanii.

Informacje dotyczące luksusowej rezydencji na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży, a także wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie i przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (012-153)

Kontakt:
e-mail: e.boloz@wgn.pl