slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Rezydencja na sprzedaż Gdynia (okolice)

Rezydencja na sprzedaż Gdynia (okolice)

  • Post category:Rezydencje

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży w okolicach Gdyni (pomorskie). Luksusowa rezydencja na sprzedaż olśniewa swoją komfortową powierzchnią liczącą 114 m2, a także ciekawą ceną 719 tys. zł. Już na początku warto odnotować, że ekskluzywna rezydencja do sprzedaży perfekcyjnie nadaje się pod najbardziej wymagających klientów, nierzadko VIP-ów, którzy docenią najwyższej jakości materiały wykończeniowe oraz niecodziennie spotykany poziom komfortu i bezpieczeństwa. Luksusowa rezydencja na sprzedaż rozplanowana na dwóch kondygnacjach. Zabudowa wolno stojąca. Rynek wtórny. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży oddana została do użytku w 2012 roku. Wnętrze oferowanej na sprzedaż luksusowej rezydencji o przemyślanym układzie czterech pokoi. Mocnym atutem ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży jest na pewno jej pieczołowicie wypielęgnowana działka 1 015 m2 oraz cena w przeliczeniu na metr kwadratowy wynosząca 6 307 zł/m2. Cena oferowanej na sprzedaż luksusowej rezydencji pozostaje wciąż do uzgodnienia.

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży wyróżnia się na tle konkurencyjnych ofert swoją fantastyczną lokalizacją w przepięknej okolicy i w sąsiedztwie słynnego jeziora. Majętne osoby dysponujące kilkoma autami docenią z pewnością aż cztery miejsca postojowe. Luksusowa rezydencja na sprzedaż łącznie z AGD (umeblowanie – do uzgodnienia).

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży ekonomiczna w utrzymaniu. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży gwarantuje domownikom wysoki stopień komfortu i bezpieczeństwa. O to pierwsze troszczy się m.in. ogrzewanie podłogowe. A za bezpieczeństwo odpowiadają solidne, antywłamaniowe drzwi wejściowe.

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży adresowana do majętnych klientów ceniących życie na światowym poziomie, wygodę, wytworne wnętrza oraz spokój. Funkcjonalny rozkład pomieszczeń obejmuje:
NIŻSZA KONDYGNACJA: łazienka + 3 sypialnie + taras + wc dla gości + pokój dzienny + kuchnia;
WYŻSZA KONDYGNACJA: „open space” do samodzielnej aranżacji.

Luksusowa rezydencja na sprzedaż zachwyca ponadto starannie zagospodarowaną działką z imponującym ogrodem. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży zaprojektowana i zaaranżowana w rustykalnym stylu.

Współpracując z WGN Wejherowo – biurem nieruchomości działającym terenie Trójmiasta, a także małego Trójmiasta Kaszubskiego – otrzymujesz pełną obsługę. Wyróżniamy się pełnym zaangażowaniem, ekspercką wiedzą i najwyższym poziomem usług opartych na ponad 30-letnim doświadczeniu. Stosujemy System Jakości ZJ WGN i Kodeks Etyki Zawodowej Polskiej Federacji Rynku Nieruchomości. Gwarantujemy pomoc w uzyskaniu najkorzystniejszego kredytu na zakup nieruchomości. WGN gwarantuje rynkowe ceny, bezpieczeństwo transakcji, a także pomoc notariusza. Bez dodatkowych opłat – kupując tę nieruchomość z naszą pomocą kupujący nie zapłaci żadnej prowizji. Więcej ciekawych ofert znajdziesz na www.wgn.pl.

Informacje dotyczące ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowej rezydencji na sprzedaż, a także wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie i przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (035-119)

Kontakt:
e-mail: m.stacewicz@wgn.pl